ClimEd 2021 02 03 kickoff photoНовый точечный рисунок

3-4 лютого 2021 р. кафедра інженерної екології міст та Центр міжнародної діяльності та освіти прийняли участь у стартовій зустрічі проекту Еразмус+ КА2 «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation [ClimEd]», 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP – «Навчання на місцевому, національному та регіональному рівнях з питань кліматичного обслуговування, адаптацій до кліматичних змін та пом’якшення їх впливу».

Проект реалізується ХНУМГ імені О. М. Бекетова у консорціумі з 5-ма іншими українськими університетами, а також Університетом Гельсінкі (Фінляндія), Університетом природничих наук (Естонія), Університетом Ровіра і Вирджілі (Іспанія).

Проект спрямовано на розвиток кліматичного обслуговування і підвищення ефективності інформаційно-просвітницької діяльності у сфері клімату та навколишнього середовища з метою адаптації до змін клімату і пом'якшення їх наслідків для населення.

Передбачається створення коротко-, середньо- та довгострокових навчальних курсів на основі компетентнісного підходу з використанням інноваційних педагогічних технологій для підготовки та перепідготовки фахівців кліматозалежних галузей економіки, а також онлайн-курсів для підвищення обізнаності широких верств населення в галузі кліматології і кліматичних послуг.

Тривалість проекту ‒ 3 роки.