Культурно-Освітній Центр «Інститут Конфуція»

За підтримки Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна 03 жовтня 2017 року – відкрито культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція».

Центр створений і діє за підтримки Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

Місія культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція» — сприяти зростанню розуміння Китаю та китайської культури в усьому світі, розвивати дружні взаємини Китаю з іншими країнами, зокрема з Україною.

Напрямки роботи:

•  організація курсів китайської мови та культури;

•  проведення наукових конференцій, присвячених Китаю;

•  популяризація китайської мови та культури Китаю через різноманітні конкурси та заходи;

•  проведення кваліфікаційного тесту з китайської мови (HSK);

•  підготовка та видання навчальної літератури з китайської мови;

•  студентські і викладацькі стажування в Китаї, консультації з навчання в КНР;

•  консультація з навчання, організація стажувань у вищих навчальних закладах Китайської Народної Республіки для викладачів та студентів університету.

Заняття китайської мови відвідали понад 35 осіб, з них 35% викладачів Університету, переважно представники факультету Економіки і підприємництва.

В кінці липня 2018 року Університетом підписано договір "Згоду про академічний обмін між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та Хейлунцзянським Бауі аграрним університетом", основна мета якої реалізація і розвиток програм обміну студентами, магістрами та аспірантами.

Згідно цієї згоди студенти кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем вже у 2019 році візьмуть участь у цій програмі обміну студентами.

В рамках роботи Культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція» у 2018-2019 навчальному році спільно з Інститутом Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проведено ряд заходів щодо популяризації китайської культури, презентації стипендіальних програм, реклами курсів китайської мови, зокрема, всі бажаючі могли спробувати плести китайські вузлики, вирізати з паперу, писати китайські ієрогліфи та побачити чайну церемонію.