сша

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентівбакалавратувзяти участь в Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) у 2021-2022 академічному році.

Global UGRAD - це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки.

Учасники програми навчатимуться протягом одного академічного семестру в університетах Сполучених Штатів Америки.

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів GlobalUGRAD передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, оплату вартості навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

• матиукраїнськегромадянство, проживати в Україні та навчатися в вищомунавчальномузакладіУкраїни на 1-2 курсі (програмабакалаврату) на час проведення конкурсу;
  • бути старше за 18 років на момент початку навчання у США;
  • бути студентом денноїформинавчанняпрограмибакалаврату в українськомууніверситеті будь-якоїформивласності;
  • мативисокийрівеньакадемічноїуспішності, соціальноїактивності та лідерськийпотенціал;
  • володітианглійськоюмовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовномуакадемічномусередовищі;
  • матиможливістьпочатинавчання у Сполучених Штатах з січня 2022 року. Фіналісти конкурсу не можутьсамостійнообиратидатипрограмичивідкладати участь у програмі на пізнішийтермін;
  • відповідативимогам для отриманнявізиучасникапрограмиобміну (J-1) для в’їзду до США.

Детальна інформація про програму та перелік необхідних документів для участі за посиланням -http://ow.ly/EteD30pQJXq

Кінцевийтермінподання анкет – 28 лютого, 2021 р., 17:00 EST(за східноєвропейським часом).

За додатковоюінформацієюзвертайтеся до Центру міжнародноїдіяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50