17 жовтня 2020 року відбулося загальноєвропейське святкування Днів Еразмус+, до якого долучились найкращі університети з метою обміну досвіду у міжнародній діяльності в рамках проектів Європейського Союзу.

Учасники проекту SmaLog - університети України, Грузії і Європи, також прийняли участь у цьому заході. Наш Університет представляла кафедра Транспортних систем і логістики.

В рамках Днів Еразмус+ нашими провідним науково-педадогічними працівниками, найкращими магістрами і випускниками було проведено захід «Open your mind to the Smart transport and Logistics for cities» за допомогою online-зустрічі, що транслювалась на сторінці проекту Facebook (www.facebook.com/SmaLog2017). Дана подія була присвячена обговоренню нових можливостей та інновацій для університетів партнерів проекту SmaLog.

Також на цьому заході відбулося обговорення актуальної проблеми сьогодення – вплив COVID19 на систему освіти як в Україні так і за кордоном, і можливі заходи для пом’якшення впливу пандемії на впровадження та результати проекту SmaLog.

Для заохочення усіх бажаючих приєднатися до Днів Еразмус+ було проведено опитування та фотоконкурс, в якому прийняли участь викладачі, студенти, та випускники. Тетяна Зінченко – випускниця кафедри Транспортних систем і логістики за освітньо-науковою програмою «Розумний транспорт та логістика для міст» стала переможницею фотоконкурсу.