Безымянный 1

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова візьме участь у «UKRAINIAN ERASMUS+ MARATHON», що відбудуться 15-17 жовтня 2020 року, в рамках всесвітньої ініціативи #ErasmusDays 2020!

Мета – презентація досягнутих результатів та впливу в Україні, набутого досвіду, успішних історій та практик програми Європейського Союзу «Еразмус+». А саме:

• успішні історії українців, які вже скористались можливостями «Еразмус+» (студенти, випускники, працівники університетів, громадські організації, школярі та батьки);
  • досягнення та результати співпраці спільно з європейськими партнерами;
  • вплив результатів діяльності програм «Еразмус+» на розвиток України.

На поточний час за участі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова реалізуються такі проекти  Еразмус +

• програма Еразмус + KA1 Кредитна мобільність (Естонський Університет природничих наук, м. Тарту, Естонія)
  • програма Еразмус + KA1 Кредитна мобільність (Університет Нової Горіци, м. Нова Горіца, Словенія)
  • програма Еразмус + KA1 Кредитна мобільність (Близькосхідний Технічний Університет, м. Анкара, Туреччина (METU)
  • програма Еразмус + KA1 Кредитна мобільність (Університет імені Арістотеля, м.Салоніки, Греція)
  • програма Еразмус + KA1 Кредитна мобільність (Лодзинський технічний університет, м. Лодзь, Польща)
  • програма Еразмус + KA1 Кредитна мобільність (Варненський вільний університет Чорноризця Храбра, м. Варна, Болгарія)
  • проект Еразмус + KA2 «Розумний транспорт і логістика для міст» (Італія)

У рамках святкових заходів буде підписано угоду щодо участі кафедри Інженерної екології міст у проекті проекті Еразмус+ КА2 «Багаторівнева місцева, національна та регіональна освіта та навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до кліматичних змін та пом’якшення наслідків», який триватиме з 2020 по 2023 рік.

Запрошуємо викладачів, студентів та аспірантів Університету долучитися до Марафону за посиланням:

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50