новость сайт картинка 1 канада

Онлайн презентація програми Mitacs Globalink Research Internship (Канада)

16 вересня 2020 р. о 15.00 за київським часом відбудеться онлайн презентація програми Mitacs Globalink Research Internship (Канада).

Mitacs - міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.
Програма стажування доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.
Програма включає:
роботу над спільним проєктом з професором канадського університету
(згідно з вашими інтересів, навичок та попереднього досвіду);
переліт до Канади;
стипендію на житло, харчування та проживання;
медичне страхування;
підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету.

Які документи потрібні?
1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
2. СV з описом наукових інтересів (шаблон).
3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Для того, щоб взяти участь в онлайн-презентації, треба приєднатися до Команди «Mitacs Canadian Scholarship Program» у Microsoft Teams до 12:00 16 вересня 2020 року за лінком:

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50