Screenshot 2024 07 01 at 12.41.55 AM

Завдяки співробітництву ХНУМГ імені О.М. Бекетова та Варненського вільного університету Чорноризця Храбра (м. Варна, Болгарія)  в рамках програми Erasmus+, викладачі нашого Університету можуть взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії Erasmus+ International Credit Mobility. Міжнародне стажування передбачає читання лекцій у Варненському вільному університеті Чорноризця Храбра.

Тривалість стажування: 5 днів.

У конкурсі можуть взяти участь співробітники професорсько-викладацького і адміністративного складу всіх підрозділів університету.

Термін подачі заявок: до 30 серпня 2024 року (включно).

На першому етапі відбору претенденти мають подати до Центру міжнародної діяльності та освіти наступний пакет документів:

- CV / резюме в форматі EUROPASS

- Сертифікат знання мови

Сертифікат знання мови ви можете отримати в Університеті  (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)

Отримання сертифікату здійснюється на кафедрі Іноземних мов (завідувач кафедри- Ільєнко О.Л. -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

- Мотиваційний лист (Statement of purpose)

- Перебування з метою читання лекцій (Teaching) потребує від кандидатів надання плану викладання ( у довільній формі)  у приймаючому університеті ( в обсязі 8 академічних годин)

Важливо! Пакет документів необхідно надіслати на електронну адресу Центру міжнародної діяльності та освіти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з темою листа « Еразмус+ для викладачів_ПІБ учасника»

Пріоритет буде надаватись викладачам зі ступенем кандидата, доктора наук претендентам на вчене звання доцента, професора та зі знанням англійської мови на рівні В2.

За більш детальною інформацією звертайтеся до