Screenshot 2024 05 21 at 1.28.29 PM

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів взяти участь в конкурсі есе, організованому Magna Charta Observatory.

ТЕМА КОНКУРСУ: “What would you change about your higher education experience or environment to make it more inclusive for all who have the ability to benefit from it?”

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ про конкурс:

Переможці отримають 5 призів за презентацію своїх есе та участь у дискусіях з міжнародною аудиторією на ювілеї MCO 2024.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЕСЕ – 5 липня 2024 року.

УВАГА! Мова для написання есе – англійська.

З 2018 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова є членом Великої хартії університетів.

Велика хартія університетів (Magna Charta Universitatum) — це результат пропозиції, з якою у 1986 р. Болонський університет звернувся до провідних університетів Європи. Ідею складання та підписання такого документа підтримала наукова, освітянська та політична еліта Європи.

Велика Хартія університетів – документ, створений з метою вдосконалення освітніх систем і політики розвитку європейського університетського співтовариства. Він визначає основні принципи, якими повинні керуватися університети для забезпечення розвитку освіти, інноваційного руху та налагодження тісних зв'язків між вишами, підкреслює основні цінності, права та обов'язки університету як ключової інституції суспільства.