EU flag Erasmus vect POS

Харківський національний університет міського господарства  імені О.М. Бекетова є партнером Ризького технічного університету (Латвія) в рамках реалізації міжнародного проєкту ERASMUS+ International Credit Mobility (ICM).

У рамках реалізації проєкту оголошується конкурс на здобуття стипендій для стажування та викладання у Ризькому технічному університеті (Латвія).

У зв’язку з вище зазначеною інформацією, Центр міжнародної діяльності та освіти   оголошує конкурс серед викладачів Університету на участь у міжнародному стажуванні.

Важливо: Мова міжнародного стажування – англійська;

участь у міжнародному  стажуванні – безкоштовна.

Перелік документів, які необхідно подати англійською мовою:

- CV / резюме в форматі EUROPASS;

- Сертифікат знання англійської мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)

Отримання сертифікату здійснюється на кафедрі Іноземних мов (завідувач кафедри- Ільєнко О.Л. -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

- Мотиваційний лист (Statement of purpose)

- Розгорнутий план стажування