Screenshot 2023 05 31 at 23.40.11

В рамках співробітництва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та Університету Лафборо (Великобританія) запрошуємо  аспірантів, докторантів, науковців та студентів взяти участь в програмах міжнародної академічної мобільності та пройти стажування в Університеті Лафборо:

• СТИПЕНДІЇ ДЛЯ АСПІРАНТІВ на 2023/24 навчальний рік.

Для участі у програмі необхідно  заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://www.lboro.ac.uk/study/postgraduate/apply/research-applications/

• ДОСЛІДНИЦЬКІ СТИПЕНДІЇ  Британської академії ризиків – програма  «Дослідники під загрозою» започаткована на початку цього року у відповідь на війну в Україні. Стипендії охоплюють природничі, медичні науки, інженерні, гуманітарні та соціальні науки, а заявки подаються через британські установи. Стипендії розраховані на два роки з фінансуванням близько £37 000 на рік. Конкурс залишатиметься відкритим на постійній основі, доки не буде використано все фінансування.

Реченець подачі заявок – 12 жовтня та 23 листопада.

За детальною інформацією звертайтеся на електронну адресу

• АКАДЕМІЧНІ ВІЗИТИ. Програма в процесі створення можливостей для короткострокових академічних візитів для  науковців.

Якщо ви зацікавлені в цій програмі, залиште свою електронну адресу  на загальній пошті для запитів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ про програми міжнародної академічної мобільності за посиланням: https://www.lboro.ac.uk/internal/ukraine/support-ukraine/