IMG 3425

10.05.2023 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся перший семінар з низки заходів, присвячених підвищенню обізнаності НПП Університету із можливостями міжнародної академічної мобільності для викладачів та дослідників Програми імені Фулбрайт в Україні. 

IMG 3427

Координаторка Програми імені Фулбрайт в Україні Вероніка Алексаничознайомила учасників онлайн-заходу з можливостями, які надає програма, та з умовами участі в конкурсі на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування і проведення досліджень в університетах США.

До заходу долучилися більше 30 представників з усіх структурних підрозділів Університету

Під час зустрічі із науковою спільнотою ХНУМГ імені О. М. Бекетова було презентовано Програму академічного обмінуFulbright Visiting Scholar Program. Як повідомила пані Вероніка, стипендіальна програма висуває достатньо суворі вимоги до претендентів. 

Обов’язковими критеріями відбору кандидатів є українське громадянство та проживання в Україні, вільне володіння професійною англійською мовою та необхідність повернення в Україну на два роки після завершення терміну гранту (відповідно до вимог академічної візи J-1, що надається учасникам програм). Сам відкритий конкурсний відбір учасників проходить у три етапи: 

1) заповнення онлайн-анкети і подання необхідних документів, серед яких обов’язковий науковий план дослідження, рекомендаційні та мотиваційні листи заявника – період рецензування конкурсних робіт; 

2) англомовна співбесіда в офісі Програми в Києві – особи, рекомендовані до фіналу, там також складатимуть комп’ютерні тести з англійської мови TOEFL іBT (Internetbased Test of English as a Foreign Language) та GRE General Test (Graduate Record Examination); 

3) остаточне затвердження фіналістів Наглядовою радою науковців імені Фулбрайта та Радою з мiжнародного обміну науковцями. 

IMG 3428

Усі підготовчі витрати учасників конкурсу (включаючи подальшу візову підтримку, медичне страхування, вартість квитків в обидві сторони тощо) покриваються Офісом Програми імені Фулбрайта. 

Учасники онлайн-заходу почули дуже багато цінних рекомендацій та порад стосовно всіх етапів участі у конкурсі, а також отримали відповіді на свої запитання. Із презентацією вебінару можна ознайомитися за посиланням:

Програми імені Фулбрайт в Україні

Детальну інформацію стосовно Програм імені Фулбрайта в Україні можна знайти на сайті www.fulbright.org.ua 

Додатково: Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом міжнародної освіти (IIE), цьогоріч святкує 75-ліття свого заснування. Нині вона посідає чільне місце у системі міжнародної освіти та успішно діє в понад 160 країнах світу. Програма імені Фулбрайта була відкрита в Україні на початку 1992 р. Її метою було і залишається підвищення взаєморозуміння між народами Сполучених Штатів та України через наукові дослідження й обміни. Із 1992 р. понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських закладах вищої освіти і займались науковою працею.


Підпишись на розсилку!

сайт лого

Відправ листа на пошту:

vmz.hnamg@gmail.com

Erasmus+ Jean Monnet Module SUTRAN

photo 2023 12 20 12.47.50

Erasmus+ KA2 CBHE ISDEGO

photo 2025 02 04 16.41.29

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог

The UK-Ukraine Twinning Initiative

Twinning black and colour

EIT Urban Mobility

Screenshot 2023 08 16 at 17.12.21

Erasmus KA 2 “RE- DIRECTION”

photo 2024 01 03 17.06.00

Jean Monnet Module Post-war rebuilding

1

Зміцнення потенціалу та передача знань університетам для розвитку постраждалих територій України

Screenshot 2024 11 15 at 2.51.05 PM

StormCompetence project

Screenshot 2024 11 21 at 8.08.55 PM

Erasmus+ ClimEd

thumbnail