Screenshot 2023 04 13 at 15.14.44

З 2018 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова є членом Великої хартії університетів.

Велика хартія університетів (Magna Charta Universitatum) — це результат пропозиції, з якою у 1986 р. Болонський університет звернувся до провідних університетів Європи. Ідею складання та підписання такого документа підтримала наукова, освітянська та політична еліта Європи.

Велика Хартія університетів – документ, створений з метою вдосконалення освітніх систем і політики розвитку європейського університетського співтовариства. Він визначає основні принципи, якими повинні керуватися університети для забезпечення розвитку освіти, інноваційного руху та налагодження тісних зв'язків між вишами, підкреслює основні цінності, права та обов'язки університету як ключової інституції суспільства.

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів, аспірантів та докторантів усіх спеціальностей долучитися до вебінару «Student Leading University Community Engagement: what more can be done and how should it be recognized?»

Magna Charta Universitatum 2020 говорить про відповідальність університетів за взаємодію зі своєю спільнотою та визнає роль студентів як ключових зацікавлених сторін в університетах.

Під час заходу буде анонсовано конкурс есе з призами, які включають поїздку на міжнародну конференцію восени 2023 року.

ВЕБІНАР ВІДБУДЕТЬСЯ 4 травня о 16:00 (за київським часом)

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти