Чеський Мовно-Культурний Центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова

 

24 квітня 2018 у Харківській міській раді було підписано меморандум про співпрацю між Харківською міською радою, Харківським національним університетом міського господарства ім. О. М. Бекетова і Південно-Моравским центром міжнародної мобільності.

25 вересня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відкрили Чеський мовно-культурний центр.

Мета створення Чеського центру - підтримка мобільності студентів, створення передумов для інтернаціоналізації вищих навчальних закладів Південно-Моравського краю та м. Харкова. 

В рамках роботи центру крім навчання чеської мови, передбачається надання консультацій щодо стипендіальних програм Південно-Моравського центру міжнародної мобільності «Стипендія для іноземних студентів», який призначений для іноземних студентів з країн, що не входять в ЄС, які бажають навчатися на чеською мовою в одному з вузів Південно-Моравського краю.

ХНУМГ імені О. М. Бекетова тісно співпрацює з 4 університетами в Південно-Моравському окрузі: Технічний університет м Брно, Університет Масарика, Університет ветеринарії та фармацевтики і Університет Менделя в Брно.


Підпишись на розсилку!

сайт лого

Відправ листа на пошту:

vmz.hnamg@gmail.com

 

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог

Erasmus+ ClimEd

thumbnail