OBTAINED RESULTS, NEW OPPORTUNITIES AND INNOVATIONS

Master in SMArt transport and LOGistics for cities

585832-EPP-1-2017-1-IT-EPPKA2-CBHE-JP

Erasmus+: КА2 CBHE

Report_Obtained results from SmaLog implementation.pdf

News  
Аbout the project

More information about the SmaLog implementation and dissemination activities can be found on the:

 

More information about the SmaLog implementation and dissemination activities by Transport systems and Logistics Department O.M. Beketov National University of Urban Economy in Kharkiv can be found on the:

 

 МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ В РАМКАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ «ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ SMALOG»
6bdacbd2 f9d9 4b38 a719 3c0665e8cdf9

Шановні колеги, запрошуємо вас отримати сучасні знання та оволодітикомпетенціями у вирішенні складних проблем міського розумного транспорту та логістики шляхом ознайомлення із найкращими сучасними практиками, методами та моделями, що розроблені та запроваджені у містах/регіонах світу. Дистанційний навчальний курсрозроблений викладачами університетів партнерів України та Грузії за підтримки провідних науковців з університетів-партнерів Європи на платформіMoodle Національного транспортного університету (м. Київ)в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+«MasterinSmartTransportandLogisticsforCities»/ Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (585832-EPP-1-2017-1-IT-EPPKA2-CBHE-JP).

 

Дистанційний навчальний курсhttp://moodle.ntu.edu.ua/

Інструкцію щодо реєстрації на курс

Веб-сайт проектуhttp://smalog-2017.uniroma2.it/

 

Представники кафедри Транспортних систем і логістики взяли участь
у шостій зустрічі Комітету з управління проектом
«Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)»

 2

 

23 березня відбулась робоча on-line зустріч учасників проєкту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)». У анонсованому заході взяли участь представники університетів-партнерів програми SmaLog з України, Грузії, Польщі, Німеччини та Італії.

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли завідувач кафедри транспортних систем і логістики, професор Олексій Лобашов, начальник навчально-методичного відділу університету Дмитро Рославцев та доценти кафедри Катерина Вакуленко, Марія Ольхова та Євген Куш.

Марія Ольхова представила підсумки та визначила проблемні питання щодо робочого пакету «Підготовка студентів до пілотної програми SmaLog». В рамках даного робочого пакету був представлений Каталог випуску студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 275 – Транспортні технології (за видами) освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст», розроблений пані Марією. Окрема подяка за дизайн та участь у підготовці каталогу Анні Михаленко – випускниці цієї програми, яскравій представниці сучасної креативної талановитої молоді. Було вирішено запровадити аналогічні буклети усіма університетами-партнерами з України та Грузії.

«Керівництво з міжнародної системи забезпечення якості», його реалізація в Університеті та рекомендації щодо впровадження Керівництва в університетах-партнерах України та Грузії було представлене Дмитром Рославцевим.

Катерина Вакуленко представила основні результати організації Мобільності студентів та викладачів в рамках проєкту SmaLog та пропозиції щодо подальшої її реалізації в умовах COVID19.

Євген Куш взяв участь у дискусії щодо фінансових питань реалізації проєкту та закупівлі обладнання.

В рамках зустрічі були проведені підсумки задач, що вже реалізовані в проєкті, визначені напрямки подальшої діяльності з реалізації проєкту за умови COVID19, визначена дорожня карта щодо підготовки підсумкового звіту, плану розповсюдження результатів проєкту та напрямки подальшої співпраці.

134569

 

Каталог випуску магістрів за освітньо-науковою програмою

Master in Smart Transport and Logistics for Cities

 

 

Перший Каталог випуску магістрів за освітньо-науковою програмою Master in Smart Transport and Logistics for Cities випущено. https://eprints.kname.edu.ua/57694/1/Catalogue_Smalog_Graduates_2020_v2_compressed.pdf

Колектив кафедри "Транспортних систем та логістики" ХНУМГ імені О. М. Бекетова висловлює вдячність випускникам програми за терпіння, небайдужість та наполегливу працю. Окрема подяка за дизайн та участь у підготовці Каталогу доценту кафедри Марії Ольховій та Анні Михаленко – випускниці цієї програми, яскравій представниці сучасної креативної та прогресивної молоді. Велика подяка команді National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, надійним партнерам проєкту із Італії, Німеччини, Польщі, Грузії та України за спільну роботу, підтримку та створення умов для особистого та професійного розвитку. Особлива подяка координатору проєкту проф. Антоніо Комі (Університету Тор Вергата, м. Рим, Італія), чий високий професіоналізм у поєднанні з щирістю зробили роботу над проєктом приємною подорожжю у компанії однодумців, здатних надихати та мотивувати один одного до кращих результатів.

кат

 


SmaLog KA2-Erasmus+

смалог

Erasmus+ ClimEd

thumbnail