1

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів взяти участь у поданні заявок на отримання стипендії для участі в програмі міжнародної академічної мобільності в закладах вищої освіти Республіки Казахстан.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в Республіці Казахстан 2021-2022», такі скановані PDF-документи:

• заявапретендента на навчання в закладах вищої освіти Казахстану встановленого зразка, заповнена друкованими літерами, з фотографією;
  • копія документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт);
  • нотаріально засвідчена копія документа про попередній рівень освіти та додатка до нього:
  • студентам, які не отримали дипломи про освіту, – нотаріально засвідчений витяг із залікової книжки та нотаріально засвідчений документ про повну загальну середню освіту з додатком. Також студентам потрібно надати довідку із закладу освіти, що підтверджує їхній студентський статус (українською мовою);
  • медична довідка для тих, хто виїжджає на навчання за кордон, видана офіційним органом охорони здоров'я країни проживання кандидата;
  • медична довідка про відсутність ВІЛ/СНІД, видана офіційним органом охорони здоров'я (двомовна – українська/англійська – або українська з неофіційним перекладом на англійську мову);
  • мотиваційне есе англійською мовою;
  • рекомендаційний лист (англійською мовою);
  • довідка про відсутність судимості, перекладена на англійську мову і нотаріально засвідчена.

Заявки подаються до 15 квітня 2021 року.

Важливо!

За вимогою казахстанської сторони успішність претендентів на отримання стипендії має бути не нижче 82%.

Неукомплектовані пакети документів, а також документи, що надіслані з порушенням встановлених термінів і умов, до розгляду не приймаються.

Паперові версії документів претендентам необхідно мати при собі після прибуття до заявленого ЗВО.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти:

каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

SmaLog KA2-Erasmus+