30-09-16-news-daad-00

 Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендійні програми DAAD

Навчання та дослідження у Німеччині для студентів, аспірантів та наукових співробітників на 2020-2021 роки.Детальну інформацію про програми можна знайти на сайті https://www.daad-ukraine.org/uk/ . Заяви на більшість стипендіальних програм подаються в режимі онлайн.

1

Шановні викладачі та студенти ХНУМГ імені О.М. Бекетова!

Запрошуємо Вас долучитись до світового флешмобу #ErasmusDays!

В рамках світового флешмобу #ErasmusDays, 10 та 11 жовтня 2019 року о 14:30 до 16:30 у конференц-залі № 2 , відбудуться Інформаційні дні присвячені програмі Erasmus +.

Tuesday, 17 September 2019 10:37

Курси китайської мови

Written by
китай
Tuesday, 17 September 2019 10:30

Fulbright Research and Development Program

Written by

fulbright

gorica

Українських студентів, аспірантів, викладачів вишів та дослідників запрошують пройти навчання, дослідницьке або лекційне стажування у Словаччині. Воно відбуватиметься в межах Національної стипендіальної програми, а відібрані учасники стануть стипендіатами Уряду Словацької Республіки.
logo-mitacs-globalink-250-blue
Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine
 
Cтуденти вашого університету можуть подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine Запрошуємо студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.
 
Page 1 of 21
You are here: Home