Thursday, 21 March 2019 07:15

Анонс Еразмус Греция

Written by

 

Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для бакалаврів та магістрів ХНУМГ імені О.М. Бекетова

 

Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для навчання упродовж 6 місяців у першому семестрі 2019/2020 н.р.

cheska

Відкрито додатковий набір на курс «Чеська мова» для студентів

5c47167b9b7c7768979792

Китайська Народна Республіка виділила 60 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік. Вони надані відповідно до Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР. Навчання проходитиме на таких рівнях: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

erasmus-plus

КОНКУРС для подання проектів з МІЖНАРОДНОЇ КРЕДИТНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЕРАЗМУС+ (ERASMUS+ ІСМ KA1) відкрито ДО 5 ЛЮТОГО 2019 р.

Учасниками даного конкурсу є ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ.

УВАГА! Студенти не можуть подаватись на даний конкурс проектних заявок для міжнародної кредитної мобільності Еразмус+. Студентам необхідно звертатись безпосередньо до відділів міжнародної співпраці у своїх навчальних закладах, щоб дізнатись про можливості кредитної мобільності за Програмою Еразмус+ саме у своєму навчальному закладі.

estonia-flag-map-23


 Відповідно до підписаної угоди, в рамках програми Erasmus + International Credit Mobility спільно з Естонським університетом природничих наук (м. Тарту, Естонія), оголошено конкурс на здобуття стипендії Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими університетами в рамках напрямку архітектура і лісництво та ландшафтна архітектура.

Wednesday, 21 November 2018 21:38

Набір до XVI Східної Зимової Школи

Written by

Оголошено набір до XVI Східної Зимової Школи, яка відбудеться з 28 лютого по 14 березня 2019 року. 

Далі інформація на мові оригіналу

Програма «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» підтримує проекти, в яких молодь хоче втілити зміни у власному середовищі. Заявник на отримання гранту може бути або приватною, або юридичною особою. Отримувачем гранту можуть бути тільки юридичні особи: навчальні заклади, університети, організації, об'єднання з Німеччини та України. Дедлайн - 2 грудня 2018 р. (далі - англ.).

Wednesday, 24 October 2018 20:03

DAAD-Stipendien

Written by
Шановні пані та панове,
до 15 листопада триває прийом заяв на магістерські стипендії Стипендії на навчання для випускників ВНЗ з усіх спеціальностей /  tudienstipendien für Graduierte aller wissenschaftlichen Fächer / Study Scholarships for Graduates of All Academic Disciplines.

В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для пвдтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців було оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2018-2019 академічному році (літній семестр).

Місце проведення:

23 жовтня о 10.15

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова

Читальний зал № 1 Бібліотеки університету

Page 1 of 20
You are here: Home