Перелік програм

Освіта
Програма українських студій Петра Яцика
Центр російських та східноєвропейських студій  
Програма Сове для науковців 
Програма Сове для науковців надає можливість щонайбільше чотирнадцяти молодим лідерам з усього світу провести вісім місяців в Монреалі, відвідуючи освітні курси університету МакГіл для розширення їхнього розуміння стану речей у світі та їхньої ролі в досягненні позитивних змін.  Стипендія оцінюється в 30 000 канадських доларів. З часу її започаткування 45 молодим науковцям з 37 різних країн було присуджено стипендії Сове.
Наукові дослідження для отримання наукового ступеня
Ця програма Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі призначена для аспірантів закладів вищої освіти, які мають право присуджувати наукові ступені, чиї дисертації  стосуються Канади. Метою програми є поширити знання і розуміння Канади та підтримати розвиток канадських студій. Винагорода надає кошти на міжнародний переліт та оренду квартири на щонайбільше 10 місяців, проведених в Канаді з метою наукових досліджень.
 
Канадсько-українська парламентська програма
Цю програму було засновано головою Фундації українських студій в Торонто з нагоди сторіччя імміграції перших українців до Канади.  Вона дає можливість студентам з українських університетів працювати та навчатися в Парламенті Канади та має на меті надати цим студентам необхідні знання для того, щоб вони могли зробити свій внесок у стале та успішне майбутнє України.  Вона також допомагає продемонструвати українським студентам концепцію верховенства права, як воно практикується в Канаді.
 
Канадська програма стипендій Британської Співдружності
Програма стипендій Британської Співдружності фінансується Міністерством закордонних справ і пропонує громадянам інших країн Співдружності стипендії для навчання в Канаді. Ця стипендія дозволяє навчатися згідно з найпередовішими освітніми програмами в Канаді, отримуючи перевагу міжнародної освіти. Це – рідкісний шанс отримати освіту та розширити свої знання про культуру, цінності та історію Канади.  
 
Стипендія для досліджень факультету канадських студій
Ця програма надає можливість окремим науковцям з вищих навчальних закладів проводити короткотермінові наукові дослідження Канади або певних аспектів двосторонніх стосунків Канади з країнами-учасницями. Мета полягає у поширенні знань і розуміння Канади завдяки публікаціям відповідних статей в іноземній чи міжнародній науковій пресі. Стипендія використовується на покриття коштів, витрачених безпосередньо на дослідницький проект, а також, коли дослідницька поїздка в Канаду схвалена, надає кошти на міжнародний переліт та потижневу оренду квартири.
 
Стипендія для аспірантів в галузі канадських студій
Програма призначена для поширення знань і розуміння Канади завдяки публікаціям відповідних статей в іноземній чи міжнародній науковій пресі. Винагорода використовується на покриття коштів, витрачених безпосередньо на дослідницький проект, а також може надавати кошти на міжнародний переліт та потижневу оренду квартири. Стипендія підтримується Міністерством закордонних справ і має на меті надати Вам широкий доступ до наукової інформації та ресурсів в Канаді.
 
Інтернатура в галузі канадських студій
Міжнародна рада канадських студій виділяє гранти, які допоможуть Вам відвідати канадський або закордонний університет для отримання або розширення Вашого досвіду викладання чи наукової роботи. Міжнародна рада канадських студій сподівається, що програма буде Вам корисною як з професійної, так і з особистої точки зору.
Звільнення від необхідності сплачувати додаткові кошти в Квебеку
Міністерство освіти Квебеку надає Вам цю можливість для поїздки та навчання в Квебеку без необхідності сплачувати додаткові кошти через те, що Ви є іноземним студентом.  Завдяки цій програмі Ви зможете отримати міжнародну освіту, сплачуючи такі самі кошти, як і студенти Квебеку.  Міністерство сподівається, що ця програма допоможе поширити зацікавленість французькою мовою та культурою Квебеку за кордоном, підтримати міжнародну наукову співпрацю серед університетів і сприяти двостороннім зв’язкам між Квебеком і країнами-партнерами.  
 
Партнерство заради майбутнього. Фаза ІІ
Партнерство заради майбутнього ІІ - це механізм виділення грантів для подорожі, розроблений з метою зробити внесок у процес демократичних та економічних реформ на Балканах, Центральній Азії та країнах Східної Європи. Програма фінансується Канадською агенцією міжнародного розвитку та координується Асоціацією університетів і коледжів Канади.
Учасниками програми можуть бути або громадяни Канади або іммігранти, які вже отримали статус постійного мешканця, з однієї з 10 визначених країн. Такими країнами є наступні: Азербайджан, Боснія та Герцеговина, Вірменія, Киргизстан, Росія, Сербія та Чорногорія, Таджикистан, Узбекистан і Україна. Просимо пам’ятати: ці країни можуть змінюватися протягом періоду існування проекту. 

 

 Контакти:
тел.:+38(057)707 30 50
эл.почта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ви тут: Home Міжнародне співробітництво Україно-Канадський культурно-освітній центр Освіта в Канаді