Навчання та наукові дослідження в Канаді

Кроки на шляху до навчання та проведення досліджень у Канаді
Отримайте офіційну інформацію про можливості навчання та проведення наукових досліджень в Канаді на будь-якому освітньому рівні на нашому сайті
Освіта в Канаді:

Чому Канада?

Репутація канадської освіти заснована на якості і визнаній досконалості усієї освітньої системи. Канадські дипломи цінуються у всьому світі. Міжнародні фахівці з освіти часто обирають Канаду для наукових досліджень, співробітництва та партнерства. І ось чому:

1. Учні початкових та середніх шкіл (K-12) Канади незмінно входять до п'ятірки найкращих в світі у читанні, математиці та природничих науках в рамках Міжнародної програми з оцінки освітніх досягнень учнів, яку проводить Організація з економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Іноземні студенти занурюються у сприятливе середовище з акцентом на особистісно-орієнтованому навчанні.
2.
Університети Канади є одними з кращих у світі. У 2012 році, 4 канадських університетів увійшли в топ-100 Шанхайського рейтингу ARWU і 22 потрапили в топ-500; 3 університети увійшли в топ-50 рейтингу університетів QS і 20 – в топ-500 цього рейтингу;  5 університетів зазначені в топ-100 кращих вишів світу за версією Times і 8 – серед 200 найкращих навчальних закладів, відзначених цим рейтингом.

3. Наші університети беруть участь у більш ніж 5000 активних міжнародних угод про співробітництво з партнерами в усьому світі.
4. Канадські коледжі, політехнічні інститути та загальні та професійні коледжі Квебеку (CÉGEPs) пропонують кар’єро-орієнтовані програми, що відповідають потребам галузей економіки та мають високий і постійно зростаючий рівень прикладних досліджень, спрямованих на вирішення проблем економіки. Більше 90% випускників коледжів Канади працевлаштовуються у своїй галузі протягом шести місяців після закінчення навчального закладу та 93% роботодавців задоволені рівнем підготовки випускників.

5. Мовні школи в Канаді є лідерами в галузі мовної підготовки на всіх рівнях, забезпечуючи широкий вибір програм англійською та французькою мовами для подальшого навчання, особистісного розвитку або бізнес-підготовки.

Корисні ресурси про освіту в Канаді

1. Сайт Освіта в Канаді є вичерпним джерелом для міжнародних студентів та дослідників, які прагнуть здобути освіту в Канаді. Знайдіть все, що вам потрібно для досягнення ваших навчальних та науково-дослідних цілей.
2.
Зверніться в представництво Канади у вашій країні, щоб дізнатися більше про подання заяви на дозвіл на навчання, тимчасову візу резидента або про тривалість та вартісь розгляду справи.
3.
Канадський інформаційний центр з питань міжнародних дипломів (CICIC) є єдиною брамою для міжнародних студентів та фахівців, що містить інформацію про навчання в Канаді, працевлаштування в Канаді та визнання і оцінку зарубіжних дипломів. CICIC входить до складу Ради міністрів освіти Канади (CMEC).

4. Сайт "Навчання в Канаді" - можливість отримати прекрасну освіту, культурне розмаїття визнану наукову ступінь у всьому світі.

 

Більше про освіту та програми для молоді в Канаді

 - Стипендії: Міжнародні стипендії для найкращих і найяскравіших міжнародних студентів та дослідників на навчання і проведення досліджень в Канаді.
Працюй та подорожуй Канадою: ви коли-небудь мріяли спробувати жити і працювати в іншій країні?  Міжнародний досвід Канади надає інформацію про можливості подорожувати та працювати в Канаді терміном до одного року.

 

Ви тут: Home Міжнародне співробітництво Україно-Канадський культурно-освітній центр Інформація про навчання