Центр Міжнародної діяльності та освіти

Центр Міжнародної діяльності та освіти ХНУГХ ім. О.М. Бекетова організований з метою створення інформаційно-консультаційного поля в Університеті за допомогою розповсюдження інформації про можливості участі в міжнародних освітніх і наукових програмах.
 
Діяльність центру Міжнародної діяльності та освіти Університету спрямована на реалізацію спільних міжнародних освітніх та науково-дослідних проектів у сфері підвищення ефективності міжнародного співробітництва, його ініціювання і розширення, а також створення умов для залучення міжнародних інвестицій.
 
Наша місія: сприяти просуванню Університету на світовому ринку освітніх послуг через співпрацю з вузами-партнерами та міжнародними організаціями, сприяти студентам та аспірантам в участі в міжнародних програмах обміну з вузами-партнерами; взаємодіяти з факультетами та іншими підрозділами Університету в інтегруванні освітнього процесу в міжнародне навчальний простір.
 
Завдання:
1. Організація науково-технічного та освітнього співробітництва з іноземними вищими навчальними закладами (далі ВНЗ) і організаціями.
2. Збір та обробка інформації про діяльність міжнародних фондів та інститутів, що надають гранти та стипендії українським ученим і студентам.
3. Організація прийому іноземних делегацій та окремих фахівців під час зустрічей і переговорів.
4. Організація обміну фахівцями з іноземними вищими навчальними закладами та організаціями.
5. Оформлення наказів на відрядження за кордон співробітників, докторантів, аспірантів і студентів університету.
 
Функції:
1. Проведення необхідних заходів щодо науково-технічного та освітнього співробітництва з іноземними вищими навчальними закладами та організаціями в справі вивчення та впровадження передового зарубіжного досвіду (збір інформації, встановлення ділових контактів з іноземними вищими навчальними закладами та організаціями, розробка договорів та програм спільної роботи, обмін фахівцями, організація роботи з іноземними фахівцями).
2. Розробка спільно з науково-дослідним сектором університету планів науково-технічного співробітництва із зарубіжними вузами і організаціями, контроль за їх виконанням.
3. Організація і проведення переговорів з представниками зарубіжних вузів і організацій, розробка заходів по реалізації угод, досягнутих під час переговорів з іноземними вищими навчальними закладами та організаціями.
4. Збір і накопичення інформації щодо міжнародного досвіду у вирішенні окремих питань.
5. Контроль за своєчасним оформленням звітів і пропозицій за результатами поїздок в зарубіжних вузах і організацій.
6. Організація протокольних заходів, пов'язаних з прийомом і обслуговуванням іноземних делегацій та окремих фахівців в академії.
7. Організація консультацій, лекцій іноземними фахівцями для окремих факультетів університету.
8. Оформлення необхідної документації для всіх іноземних фахівців і студентів, які прибувають до університету по міжвузівському співробітництву.
9. Організація прийому іноземних фахівців, відряджених до університету.
10. Забезпечення перекладачами переговорів з іноземними вищими навчальними закладами та організаціями.
11. Переклад різної документації, що стосується діяльності Центру міжнародної діяльності та освіти.
12. Оформлення документів співробітників і студентів університету для участі в конкурсах на отримання стипендій і грантів іноземних інститутів і фондів.
13. Забезпечення службового листування із зарубіжними установами і організаціями (листування із зарубіжними вузами і організаціями, фондами), оперативна комунікація електронній пошті.
14. Інформаційне забезпечення діяльності Центру міжнародної діяльності та освіти за допомогою Інтернет.

В рамках центру функціонують дві групи:

- група Загальноорганізаційна забезпечення

- група грантових програм та міжнародної академічної мобільності

 Функціональними обов'язками групи Загальноорганізаційна забезпечення є:

    супровід оформлення угод про міжнародне співробітництво, обліку і моніторингу їх реалізації;
    
супровід оформлення закордонних відряджень, організаційні функції під час прийому іноземних фахівців і делегацій;
    
супровід офіційного листування з іноземними партнерами, представництвами іноземних країн; надання відповідної допомоги структурним підрозділам університету;
    
узагальнення та надання звітності про результати міжнародної діяльності;
    
організаційний супровід програм міжнародного наукового академічного обміну за участю професорсько-викладацького складу; програм навчання студентів та аспірантів за кордоном; навчальної або виробничої практики;
    
завірення відповідності перекладу документів, які стосуються міжнародної діяльності університету.

 Функціональними обов'язками групи грантових програм та міжнародної академічної мобільності є:

    сприяння пошуку міжнародних наукових і освітніх грантових програм, координація співпраці університету з зарубіжними організаціями, що надають гранти;
    
сприяння залученню структурних підрозділів та співробітників університету до участі в міжнародних грантових програмах;
    
облік заявок, поданих на отримання гранту і проектів, які виконуються в університеті, а також їх моніторинг і контроль виконання;
    
допомога співробітникам і особам, які навчаються у формуванні проектних пропозицій та заявок, надання консультацій з цих питань;
    
проведення презентаційних заходів, що надають інформацію про умови участі в грантових програмах для співробітників і осіб, які навчаються в університеті;
    
забезпечення представництва університету на веб-сайтах міжнародних грантових програм, веб-сайтах проектів за участю;
    
координаційна робота по налагодженню зв'язків із зарубіжними університетами з метою організації програм міжнародної академічної мобільності;
    
формування бази даних програм міжнародної академічної мобільності; ведення обліку учасників міжнародних програм академічного обміну;
    
залучення різноманітних зовнішніх джерел фінансування для проведення заходів, пов'язаних з участю співробітників і учнів осіб в програмах міжнародного академічного обміну.

 Структура центру Міжнародної діяльності та освіти

 
              Bibik NV       
БІБІК Наталя Валеріївна - директор центру
      fesenko gg
ФЕСЕНКО Галина Григорівна фахівець  центру
troyan
ТРОЯН Владислава Ігорівна – фахівець  центру
 tatyana romas
РОМАСЬ Тетяна Олексіївна - фахівець  центру
Zub VA
ОСТАПЧЕНКО Вікторія Олександрівна - перекладач
Moshtag EC
МОШТАГ Евгенія Сергіївна - перекладач
 

Адміністративний корпус, каб. - 228А., Тел .: +38 (057) 707 30 50
Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви тут: Home Контакти Центр Міжнародної діяльності та освіти