Вівторок, 14 травня 2019 11:16

(0 votes)

erasmus-plus

Конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для викладачів

Шановні викладачі, Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими університетами. Умовами конкурсу передбачено надання стипендій на основі відкритого конкурсу заявок за програмою Erasmus+ на проходження стажування чи викладання в Університеті ім. Аристотеля (р. Салоніки, Греція).

Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 27 травня 2019 року (включно) наступні документи англійською мовою:

- CV / резюме в форматі EUROPASS,

- Рекомендаційний лист від координатора з навчальної дисципліни Університету ім. Аристотеля ( за можливості, буде надавати приорітет при відборі кандидатів)

та

- у разу подання заявки з метою викладання (Teaching) - надання плану викладання ( у довільній формі) у приймаючому університеті (в обсязі 8 академічних годин)

-  у разу подання заявки  з  метою проходження стажування (Training) - надання листа-запрошення від координатора приймаючого університету з тематики стажування.

Рівень знання англійської мови на рівні не нижче В2  обов'язковий!

Пріоритет буде надаватись викладачам зі ступенем кандидата, доктора наук претендуючим на вчене звання доцента, професора.

Кінцевий термін подачі документів: 27 ТРАВНЯ 2019 року!

Перелік координаторів з навчальних дисциплін за посиланням:

https://eurep.auth.gr/en/coordinators/international  .

З усіх питань звертатися до Центру міжнародної діяльності та освіти

(228 Адм. корпус)

Read 210 times
Ви тут: Home Конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для викладачів в Університеті ім. Аристотеля (р. Салоніки, Греція)