Четвер, 21 березня 2019 07:15

Анонс Еразмус Греция

(1 Vote)

Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для бакалаврів та магістрів ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для навчання упродовж 6 місяців у першому семестрі 2019/2020 н.р.

Претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 29 березня (включно) такі документи англійською мовою:

- CV / резюме в форматі EUROPASS,

- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті)

- Мотиваційний лист

- Рекомендаційний лист від представника деканату ( декана або завідуючого кафедрою)

- Копію закордонного паспорту

Процедура відбору кандидатів:

1. внутрішній відбір і рекомендація 5 студентів на конкурс отримання стипендії Erasmus+ Університету імені Арістотеля здійснюється комісією, затвердженою ректором ХНУМГ імені О.М. Бекетова;

2. подача документів рекомендованими учасниками до Університету імені Арістотеля та участь у загальному конкурсі з іншими учасниками з інших українських ВНЗ.

3. запрошення, відібраним учасникам від Університету імені Арістотеля, буде надіслано на особисту поштову скриню.

Кінцевий термін подачі документів: 29 БЕРЕЗНЯ 2019 року!

З усіх питань звертатися до Центру міжнародної діяльності та освіти

( ауд. 228 Адм. корпусу)

Запрошуємо всіх бажаючих!