Інформація про участь Національного університету міського господарства в міжнародному освітньому проекті SUCSID (в рамках програми TEMPUS) «Створення мережі для підтримки та просування студентських інноваційних проектів»

Проект «Створення мережі для підтримки та просування студентських інноваційних проектів» (SUCSID) фінансується Європейським Союзом в рамках програми Tempus IV. Проект виконуватиметься протягом трьох років - з 15 жовтня 2012 до 15 жовтня 2015.
Проект спрямований на розвиток інноваційної та підприємницької діяльності в Україні, Білорусі, Молдові шляхом підвищення креативності, конкурентоспроможності та здатності до працевлаштування випускників університетів і розширення співпраці між університетами, інноваційними та інвестиційними компаніями. Одним з основних завдань проекту є створення чотирьох міжуніверситетських регіональних "Старт-ап" (Start-Up) центрів у зазначених країнах та налаштування інтерактивної мережі для обміну міжнародним академічним і професійним досвідом. Крім того, планується модернізувати навчальні плани студентів інженерних та комп'ютерних спеціальностей з метою підвищення здатності студентів до комерціалізації знань. Це буде досягнуто шляхом впровадження навчально-методичних комплексів електронного навчання з 5 дисциплін з розвитку, презентації та просування інновацій.
Більш докладно про проект SUCSID:
Про установчих зборах по проекту:
та
Ви тут: Home Програми та гранти Projects TEMPUS Інформація про участь у проекті SUCSID