Лодзинський технічний університ

З 25.06.2016р. по 04.07.2016р. в рамках договору про співпрацю студенти факультету Транспортних систем і технологій за напрямом підготовки «Електромеханіка» під керівництвом асистента кафедри електричного транспорту Герасименко В.А. пройшли тижневу практику в Лодзінському технічному університеті, Польща.
Програма практики включала знайомство з лабораторною базою Лодзинського технічного університету, навчанням в Університеті, відвідання підприємства, а також мовні курси, знайомство з історією і культурою одного з найбільших міст Польщі – Лодзь.
У перший день студенти мали можливість ознайомитися з новими підходами до формування креативних ідей завдяки DesignThinking. Подібний курс викладається студентам будь-яких факультетів Лодзинського технічного університету з метою формування у студентів креативного мислення і продукування нових ідей.
Також, студенти мали можливість дізнатися більше про Лодзінський технічний університет в рамках презентації вузу і його міжнародної діяльності, яку провели представники ректорату та міжнародного офісу.
В рамках візиту також відбулася зустріч з деканом Механічного факультету –паном Лукашем Кочмареком. Під час зустрічі з деканом факультету студенти мали можливість не тільки почути відповіді на питання які їх цікавлять, а також дізналися про можливості подальших практик, і навчання на факультеті в новому навчальному році.
Крім того, у студентів була можливість ознайомитися з діяльністю однієї з найбільших компаній на території міста Лодзь -Bosh. На території якої студентам розповіли про історію розвитку заводу в місті Лодзь і ознайомили з технічними процесами повного циклу збору пральних машин.
Культурна програма включила екскурсію до столиці Польщі – Варшаву, відвідування Музею міста Лодзі, музею Каналізації, прогулянку по Старому місту.
За результатами практики всі учасники отримали сертифікати.
 
Також, директор центру міжнародної діяльності та освіти Бібік Н.В. зустрілася з колегами з Лодзинського технічного університету. В рамках зустрічі обговорювалися можливості подальшої співпраці, встановлені домовленості про можливість навчання українських студентів на безоплатній основі на семестр, а також отримана попередня інформація про виділення гранту на академічну мобільність в рамках програми кредитної мобільності за програмою Еразмус + на наступний навчальний рік.
Відгуки студентів 4 курсу факультету "Транспортних систем і технологій" про проходження практики в Лодзинському технічному університеті, Польща.
 
Izotov
Kutoviy
Okrutniy
Shalimov
Vereninov
Ви тут: Home Програми та гранти Літні практики Лодзинський технічний університет