Среда, 10 Апрель 2019 08:51

fulbright

Запрошуємо професорсько-викладацький склад, представників Ради молодих вчених, студентську спільноту, менеджерів проектів, спеціалістів у сфері міжнародних зв´зків взяти участь 12 квітня о 10:30 у Інформаційному дні та презентаційних семінарах та сесіях Програми: «Інфо-день Програми академічних обмінів Програми імені Фулбрайта в Україні», який відбудеться у північному корпусі ХНУ імені В.Н. Каразіна (пл. Свободи, 6).

Ви дізнаєтесь про можливості, що надає Програма; умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США; критерії відбору учасників, особливості вибору американських університетів для фіналістів Програми та умови гранту.

З програмою заходу Ви можете ознайомитися у Центрі міжнародної діяльності та освіти (каб. 228а, ак. корпус)

Прочитано 37 раз
Вы здесь: Home Інформаційний день Програми імені Фулбрайта в Україні для студентів, аспірантів та викладачів