Контакти КОЦ "Інститут Конфуція"

Адрес: 61002, Харків, вул. Куликівський узвіз, 11, ауд. 1.

Тел. +38(057)707 30 50,

Директор культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція»

Чех Наталія Олександрівна

Тел. +38(067)586 38 95.

 

 

Стипендії Інституту Конфуція

З метою підтримки розвитку Інститутів Конфуція, сприяння просуванню китайської мови і китайської культури в усьому світі, Штаб-квартира Інститутів Конфуція (Hanban) в рамках проекту «Стипендії Інституту Конфуція» надає слухачам Культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція» Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова ( далі ХНУМГ) фінансову підтримку в отриманні освіти в університетах Китаю.

У 2017 році Штаб-квартира Інститутів Конфуція (Hanban) затвердила 2 види грантів на отримання стипендії - повна і часткова стипендія, в залежності від громадянства, часу подачі, а також рівня володіння китайською мовою.

Повна стипендія покриває всю вартість навчання і проживання, загальну медичну страховку, а також грант на повсякденні витрати (магістерська стипендія - 3000 юанів; стипендії на один семестр або один рік - 2500 юанів). У стипендії на чотири тижні грант на повсякденні витрати не передбачений!

Часткова стипендія покриває тільки навчання (книги купуються за рахунок студентів), загальну медичну страховку та проживання.

Міжнародний авіапереліт в обидва кінці і віза оплачуються претендентом самостійно.

В рамках загальних правил набору студентів, встановлених Hanban, студенти можуть здійснювати вибір університету, скориставшись переліком «Приймаючі навчальні заклади» на сайті стипендій Інститутів Конфуція http:// cis.chinese.cn.

HSK – іспит з китайської мови

China`s Hanyu Shuiping Kaoshi, також відомий як HSK або Chinese Proficiency Test - це міжнародний кваліфікаційний іспит з китайської мови. Іспит призначений для осіб, які не є носіями китайської мови, включаючи іноземців, китайських емігрантів і представників національних меншин, і застосовується для оцінки навичок використання китайської мови в життєвих, навчальних і робочих ситуаціях.

Сертифікат HSK підтверджує рівень володіння китайською мовою при вступі до університетів чи інших навчальних закладів Китаю, а також при прийомі на роботу.

Тест був розроблений Beijing Language and Culture University і застосовується з 1992 року. Зараз в 70 країнах і регіонах світу діють близько 260 екзаменаційних прийомних, іспит також можна здати в 35 містах КНР. З березня 2010 року застосовується новий формат тесту, приведений у відповідність до прийнятої в Європі системою оцінки рівнів володіння іноземною мовою Common European Framework of Reference for Languages (CEFR).

Новий HSK

Рівень, що присвоюється

Словниковий запас екзаменованих

Рівень, що присвоюється

Словниковий запас екзаменованих

CEFR

Письмовий тест

Усний тест

HSK-6

5

від 5000

HSK Вищий рівень

3000

С2

HSK-5

2500

С1

HSK-4

4

1200

HSK Середній рівень

900

B2

HSK-3

3

600

B1

HSK-2

2

300

HSK Початковий рівень

200

A2

HSK-1

1

150

A1

Новий іспит складається з двох частин: письмової та усної тесту, які потрібно здавати окремо. Письмовий тест підрозділяється на шість рівнів (HSK 1-6).

Іспит HSK 1 рівень призначений для тих, хто має словниковий запас 150 часто вживаних слів, здатний розуміти і використовувати найпростіші слова і фрази для здійснення елементарної комунікації.

Іспит HSK 2 рівень - для тих, хто має словниковий запас 300 часто вживаних слів і відповідні знання елементарної граматики, може підтримати спілкування на нескладні теми в рамках найбільш часто зустрічаються в побуті тем.

Іспит HSK 3 рівень - для тих, хто має словниковий запас в розмірі 600 слів і відповідні знання граматики, може виконувати основні комунікативні завдання в побуті, навчанні і роботі, може впоратися з більшістю завдань під час екскурсії по Китаю.

Іспит HSK 4 рівень - для тих, хто має словниковий запас в розмірі 1200 слів і відповідними знаннями граматики, може брати участь в бесіді з носіями китайської мови на різні теми.

Іспит HSK 5 рівень - для тих, хто має словниковий запас 2500 слів, може читати газети і журнали, розуміти телепередачі, виступати перед аудиторією на китайській мові.

Іспит HSK 6 рівень - для тих, хто має словниковий запас 5000 і більше слів, може легко сприймати усну та письмову інформацію на китайській мові, і вільно висловлювати свої думки, усно або письмово.

Білети для підготовки до письмового іспиту, слова і екзаменаційний лист можна завантажити тут:   http://www.chinesetest.cn/godownload.do

Місія та завдання

Місія культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція» — сприяти зростанню розуміння Китаю та китайської культури в усьому світі, розвивати дружні взаємини Китаю з іншими країнами, зокрема з Україною. Навчання в Інститутах Конфуція орієнтовано на специфіку співпраці з Китаєм, крім цього в задачі Інститутів входить:

  • організація курсів китайської мови та культури;
  • проведення наукових конференцій, присвячених Китаю;
  • популяризація китайської мови та культури Китаю через різноманітні конкурси та заходи;
  • проведення кваліфікаційного тесту з китайської мови (HSK);
  • підготовка та видання навчальної літератури з китайської мови;
  • студентські і викладацькі стажування в Китаї, консультації з навчання в КНР;
  • консультація з навчання, організація стажувань у вищих навчальних закладах Китайської Народної Республіки для викладачів та студентів університету. 
Вы здесь: Home Программы и гранты Кредитная Мобильность Университет имени Аристотеля (Салоники, Греция) Анонс Международное сотрудничество