ERASMUS logo

В рамках програми Erasmus + International Credit Mobility спільно з Варненським вільним університетом Чорноризця Храбра (м. Варна, Болгарія) оголошується прийом заявок на отримання стипендій для студентів за напрямом навчання "Будівництво" на весняний семестр 2019-2020 року навчання.

Обов'язкова вимога в рамках програми - рівень володіння англійською мовою не нижче В2.

Для подачі заявки необхідно надати до центру міжнародної діяльності та освіти наступні документи:

- CV / резюме в форматі EUROPASS,

- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)

- Переклад оцінок (Transcript of records)

- Мотиваційний лист (Statement of purpose)

- Рекомендаційний лист

- Копію закордонного паспорту (за наявності)

- Попередній план навчання в приймаючому університеті

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228-a, Академічний корпус.

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог