Стипендії Інституту Конфуція

З метою підтримки розвитку Інститутів Конфуція, сприяння просуванню китайської мови і китайської культури в усьому світі, Штаб-квартира Інститутів Конфуція (Hanban) в рамках проекту «Стипендії Інституту Конфуція» надає слухачам Культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція» Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова ( далі ХНУМГ) фінансову підтримку в отриманні освіти в університетах Китаю.

У 2017 році Штаб-квартира Інститутів Конфуція (Hanban) затвердила 2 види грантів на отримання стипендії - повна і часткова стипендія, в залежності від громадянства, часу подачі, а також рівня володіння китайською мовою.

Повна стипендія покриває всю вартість навчання і проживання, загальну медичну страховку, а також грант на повсякденні витрати (магістерська стипендія - 3000 юанів; стипендії на один семестр або один рік - 2500 юанів). У стипендії на чотири тижні грант на повсякденні витрати не передбачений!

Часткова стипендія покриває тільки навчання (книги купуються за рахунок студентів), загальну медичну страховку та проживання.

Міжнародний авіапереліт в обидва кінці і віза оплачуються претендентом самостійно.

В рамках загальних правил набору студентів, встановлених Hanban, студенти можуть здійснювати вибір університету, скориставшись переліком «Приймаючі навчальні заклади» на сайті стипендій Інститутів Конфуція http:// cis.chinese.cn.

You are here: Home International Cooperation КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ» Стипендії Інституту Конфуція