КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ»

03 жовтня 2017 року музейному комплексі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова за підтримки Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася урочиста церемонія відкриття культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція».

З вітальними словами на церемонії відкриття виступили ректор Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Володимир Бабаєв, ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віль Бакіров, головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти Управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Наталія Сухорукова, директор Інституту Конфуція з китайської сторони Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Дін Шівен. З роботою і основними напрямками діяльності Інституту Конфуція ознайомив директор Інституту Конфуція з українського боку Анатолій Байназаров.

Відкриття культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція» в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова приурочено до Всесвітнього Дня Інститутів Конфуція, який відзначається в кінці вересня - початку жовтня, 68-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки, що відзначається 01 жовтня і свята повного Місяця і врожаю, який в цьому році святкували 04 жовтня.

You are here: Home International Cooperation КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ» Про проект