Friday, 01 June 2018 12:03

Літня школа в Румунії «The Bucharest Summer University»

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Літня школа в Румунії «The Bucharest Summer University» – це міжнародна наукова та культурна подія, що відбудеться протягом 12-26 серпня 2018 року.

Увагу буде зосереджено на обговоренні економічних проблем; метою події є формування та просування спільних академічних цінностей. Разом зі спікерами та професорами з провідних університетів світу 55 учасників проведуть два тижні на території Бухарестського економічного університету. Також відбудеться дводенна поїздка, під час якої будуть проводитися різноманітні дослідження.

Реченець (дедлайн): 10 червня 2018 року
Для: усіх студентів (бакалаврів, магістрів та Ph.D) з цілого світу
Час і місце проведення: 12-26 серпня 2018 року, Бухарест, Румунія

Хто може взяти участь?
The Bucharest Summer University доступна для усіх студентів (бакалаврів, магістрів та Ph.D) з Європи та з будь-якого іншого куточка планети.

Щоб перевірити, чи для подорожі вам потрібна віза, перейдіть на сайт, оберіть вкладку Get informed (вгорі ліворуч) та зазначте країну, де Ви оформлювали закордонний паспорт, тип документа та мету поїздки до Румунії. Вимоги щодо в'їзду та візова інформація також доступні на www.mae.ro.

Вартість
The Bucharest Summer University забезпечує учасників житлом, триразовим харчуванням, транспортом з та до аеропорту, гарантує дводенну поїздку (хостел, харчування, транспорт), різноманітні курси та інші можливості.

Як взяти участь?
Щоб взяти участь, кандидат повинен заповнити заявку та надати CV та есе (надсилати на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Вимоги до есе: 1200 слів (шрифт – Times New Roman, розмір – 12, міжрядковий інтервал – 1,5; формат файлу doc.)

Детальніше на офіційній сторінці.

Read 748 times
You are here: Home Літня школа в Румунії «The Bucharest Summer University»