Thursday, 31 May 2018 18:44

Грант на навчальні курси в Індії

Written by 
Rate this item
(0 votes)
У рамках програми ITEC (Indian Technical and Economic Co-operation Programme) індійською стороною на безкоштовній основі проводяться навчальні курси в Індії. Навчання проводиться англійською мовою на підставі конкурсного відбору. 
Навчання проводиться англійською мовою на підставі конкурсного відбору індійською стороною. Кандидат може працювати або в державному або в приватному секторі.
 
Всі кандидати мають самостійно заповнити заявку на сайті.
 
Кожен кандидат має зареєструватись, обравши свій логін та пароль, відповідно до яких матиме доступ до системи для подальшого відслідковування процесу розгляду заявки. Після заповнення заявку необхідно роздрукувати. Медична форма, яка є в аплікаційній формі, має бути заповнена лікарем.
 
Крім того, всі кандидати, окрім заявки на сайті, мають подати до Посольства Республіки Індія в Україні за попереднім записом на співбесіду за телефоном 044 468 66 61 відповідний пакет документів для участі у згаданих курсах. Не повністю заповнена аплікаційна форма індійською стороною розглядатись не буде. Також усі пакети документів мають подаватись до Посольства Індії в Україні за три місяці до початку навчального курсу.
 
Пакет документів:
 
  1. Рекомендаційний лист від Міністерства економічного розвитку та торгівлі;
  2. Дві копії перших сторінок паспортів – закордонного та українського;
  3. Копії дипломів про вищу освіту, перекладені на англійську мову та завірені на місці роботи;
  4. Інші дипломи та сертифікати, якщо такі є;
  5. 2 фотографії 3*4.
 
Подання кандидатур не є підставою для автоматичного зарахування для участі у навчальному курсі.
 
Після проведення відбору та визначення учасника навчального курсу індійська сторона проводить підготовчі заходи, пов’язані з оформленням віз, придбанням квитків та бронюванням місць у приймаючому інституті. Тому, заміна учасника курсу неможлива, а відмова від участі призведе до фінансових збитків індійської сторони та, відповідно, до зменшення можливостей для подальшої участі українських фахівців у навчальних курсах. При цьому індійська сторона бере на себе витрати, пов’язані з навчанням (проживання та транспортні витрати), а також добові.
 
Більше інформації: тел.: 044 468 66 61;  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Read 760 times Last modified on Thursday, 31 May 2018 18:50
You are here: Home Грант на навчальні курси в Індії