Friday, 31 March 2017 10:55

Словацька Республіка надає українцям стипендії на 2017/2018 академічний рік

Written by 
Rate this item
(0 votes)
1331824390-bratislava01.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a12397
Уряд Словацької Республіки в межах офіційної допомоги в цілях розвитку (Official Development Assistance, ODA) надає стипендії громадянам України на навчання в 2017/2018 академічному році у вищих навчальних закладах Словаччини.
Заявки на отримання стипендії подаються в електронній формі. Для подання електронної заявки аплікант повинен зареєструвати на веб-порталі  https://www.vladnestipendia.sk/, де розміщена інструкція щодо заповнення та подання заявки та уся необхідна інформація.
Звертаємо вашу увагу, що Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки у електронному та паперовому форматі.
Паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію словацькій стороні в режимі онлайн, потрібно надіслати:
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, «Стипендії від Уряду Словацької Республіки в рамках ODA».
Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.
Також скановані варіанти документів просимо надіслати на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., зазначивши в темі листа «Стипендії Уряду Словацької Республіки 2017 в рамках ODA».
Останній термін подачі електронних заявок в режимі онлайн на словацькому сайті та надсилання паперових копій Міністерству освіти і науки України – 30 травня 2017 року.
Умовою отримання стипендії Уряду Словацької Республіки є володіння словацькою мовою на необхідному рівні та прийняття на навчання за обраною навчальною програмою до публічного ВНЗ в Словацькій Республіці.
З метою вивчення словацької мови апліканти на отримання стипендії Уряду Словацької Республіки мають можливість пройти інтенсивний курс словацької мови та фахових предметів. Для осіб, які пройшли конкурсний відбір, курс є безкоштовним. Організовує його Відділення мовної та фахової підготовки Центру подальшої освіти Братиславського Університету ім. Коменського з 01.09.2017 до 30.06.2018. Детальна інформація про інтенсивний курс знаходиться на сайті:http://www.cdv.uniba.sk/
Особа, яка пройшла відбір, після прибуття на навчання до Словаччини повинна пред’явити Департаменту міжнародного співробітництва та європейських справ Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки оригінали надісланих електронною поштою документів. Звертаємо увагу, що без пред’явлення оригіналів документів є неможливою виплата стипендії.
Інформація про кількість стипендіальних місць для України, перелік пріоритетних спеціальностей та фінансові умови знаходиться в інформаційному бюлетені.
Read 1353 times
You are here: Home Словацька Республіка надає українцям стипендії на 2017/2018 академічний рік