Запрошення до участі у роботі семінару «Впровадження досвіду країн ЄС щодо поводження з побутовими відходами в Україні: проблеми та перспективи» 23 червня 2017 року

В рамках реалізації міжнародної програми співробітництва вищих навчальних закладів «ІМПУЛЬС», що фінансується Федеральним міністерством науки, досліджень та економіки через Австрійське агентство з міжнародного співробітництва у сфері освіти та наукових досліджень (OeAD-GmbH), у 2016-2017 рр. проводиться розроблення проекту «Управління та поводження з відходами у країнах з перехідною економікою» (WaTraWaste management in transition economies). Метою проекту є підтримка сталого процесу реформування сектора управління відходами в Білорусі та Україні шляхом зміцнення міжнародного співробітництва та потенціалу університетів-партнерів з Австрії, Німеччини, України, Білорусі та інших зацікавлених сторін в галузі поводження з побутовими відходами.
Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова - український партнер проектузапрошує Вас взяти участь у семінарі «Впровадження досвіду країн ЄС щодо поводження з побутовими відходами в Україні: проблеми та перспективи», який відбудеться 23 червня 2017 року:
Секція 1 – презентації міжнародних експертів щодо поводження з побутовими відходами у країнах ЄС.
Секція 2 – круглий стіл «Стратегії імплементації досвіду країн ЄС щодо поводження з відходами в Україні» за участі іноземних та національних експертів, науковців, представників громадськості, ЗМІ, тощо, на якому буде обговорено сучасний стан, проблеми на перспективи поводження з побутовими відходами в Україні, а також аналіз можливостей та досвід реалізації вимог директив ЄС щодо поводження з побутовими відходами для України.
Семінар також буде транслюватися як ОНЛАЙН-ВЕБІНАР. Доповіді українською та англійською мовами (забезпечується синхронний переклад доповідей англійською на російську мову).
Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.
 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ:

Українською | in English

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ (обов’язково):

Українською | in English

 

Реєстрація:
особиста присутність у залі - до 16 червня 2016 року
онлайн участь (вeбінар)  - до 21 червня 2016 року
 
УЧАСТЬ У СЕКЦІЯХ СЕМІНАРУ БЕЗКОШТОВНА (за умови обов’язкової попередньої реєстрації).
 
Посилання для онлайн участі -https://meet.lync.com/knameedu-kname/univer/BTD2Y87Y
You are here: Home Programs and grant projects WaTra Announcement