2020

 Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує бакалаврів,магістрів,докторів філософії подати заявки на отримання стипендій для участі у програмах міжнародної академічної мобільності з закладами вищої освіти Угорщини.

Угорська сторона надає у 2021 році для українських громадян стипендії для навчання за наступними рівнями:

     «Бакалавр»;

     «Магістр»;

     «Доктор філософії».

Для подання документів апліканти мають заповнити онлайн-анкету, що розміщена на сайті:

 https://apply.stipendiumhungaricum.hu/ 

 

Термін подання заявок – 15 січня 2021 року.


Для подання документів апліканти мають заповнити онлайн-анкету. В електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в Угорщині 2021».

Із детальною інформацією про програму можна ознайомитися за покликанням та в інформаційному бюлетені для бакалаврських та магістерських програм, а також в інформаційному бюлетені для програм на здобуття ступеня «Доктор філософії».


Увага!

У разі будь-яких змін у системі вступу та реєстрації через пандемією COVID-19 інформація про це буде розміщуватися на вебсайтіЗа додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 


SmaLog KA2-Erasmus+

смалог