25.11 1

25 листопада 2020 р. Центр міжнародної діяльності та освіти прийняв участь у вебінарі з питань впровадження міжнародної академічної мобільності та визнання, на основі інструментів Болонського процесу задля розвитку інтернаціоналізації і забезпечення якості вищої освіти, який було проведено за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні, Національної команди експертів з реформування вищої освіти (проєкт ЄС), Інституту лідерства, інновацій та розвитку.

Вебінар проведено в рамках проєкту ЄС Еразмус+ FaBoTo – Facilitating the use of Bologna tools for higher education institutions and quality assurance organisations за участі Національного агентства Еразмус+ Нідерландів, Національної команди Болонських експертів Нідерландів та представників нідерландських університетів, Національної команди експертів з реформування вищої освіти та українських університетів.

Пропонуємо викладачам, аспірантам та студентам ХНУМГ імені О.М. Бекетова ознайомитися с матеріалами вебінару:

1. презентації доповідачів:

• Поточний стан реалізації Болонського процесу у Нідерландах, Роберт Вагенаар, член команди Болонських експертів Нідерландів, Директор Міжнародної академії тюнінгу, професор історії та політики вищої освіти Університету Гронінгену - за посиланням тут.
  • Поточний стан Болонсього процесу в Україні, Олег Шаров, Міністерство освіти і науки України, HERE - Ukraine - за посиланням.
  • Проблеми визнання, Роберт Вагенаар, член команди Болонських експертів Нідерландів, Директор Міжнародної академії тюнінгу, професор історії та політики вищої освіти Університету Гронінгену - за посиланням тут.
  • Практичні аспекти реалізації Болонського процесу, Інге Брокман, Радник з питань політики та аналітичної роботи, член команди Болонських експертів Нідерландів, Університет Твенте - за посиланням тут.
  • Досвід України, Ірина Золотарьова, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, HERE-Ukraine - за посиланням тут.
  • Досвід України, Оксана Краєвська, Львівський національний університет імені Івана Франка - за посиланням тут.
  • Досвід України, Костянтин Кириченко, Сумський державний університет - за посиланням тут.
  • Болонський процес очима експертів - за посиланням тут.

2. корисні матеріали:

SmaLog KA2-Erasmus+