photo 2020 09 17 22 17 09

Fulbright Research and Development Program — cтипендії для проведення досліджень в університетах США для аспіпантів та викладачів.

 

 До 1 листопада 2020 р. Офіс «Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта» приймає анкети на конкурс для аспірантів та викладачів «Fulbright Research and Development Program» — cтипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від 6 до 9 місяці.
Деталі та анкета за посиланням  https://fulbright.org.ua/en/fulbright-research-and-development-program-2/
 
Документи на усі цьогорічні конкурси подають тільки онлайн.
 
Звертаємо Вашу увагу на те, що у конкурсі можуть брати участь не тільки дослідники, але й викладачі, які планують розробляти нові курси, досліджувати нові методики викладання. Важливо, щоби конкурсна заявка містила дослідницьке завдання.
 
Конкурсні напрямки охоплюють гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
 
У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).
 
Інформація про фіналістів програми Fulbright Research and Development Program за різні роки — на сторінках наших фулбрайтівських вісників https://fulbright.org.ua/uk/library/
 

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог