State Education Development Agency Republic of Latvia

Шановні студенти та викладачі ХНУМГ ім. О. М. Бекетова!

Повідомляємо, що у рамках підписаної 29 вересня 2017 року Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки в сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися можливістю продовжити навчання/дослідження у закладах вищої освіти Латвії та взяти участь у літніх школах впродовж 2020-2021 навчального року.

Подача заявок на участь у державній стипендіальній програмі для українських студентів та здобувачів на 2020-2021 рр. відкрита з 01 лютого та триватиме до 01 квітня 2020 року.

Усю необхідну інформацію та форми для заявок можна знайти за посиланням: сайт.

За більш детальною інформацією звертатися до Центру міжнародної діяльності та освіти (каб 228-а, Академічний корпус, тел.. 30-50) або до старшого спеціаліста Відділу проектів міжнародного співробітництва Департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії- Маріки Піри (Marika Pїra)(тел. +37167814331, ел.пошта : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )


SmaLog KA2-Erasmus+

смалог