100
Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine


Cтуденти вашого університету можуть подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine Запрошуємо студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Подати заявку на участь можна за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship
 
Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.
 
Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.
 
Програма включає:
роботу над спільним проектом з професором канадського університету  (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду); 
переліт до Канади;
трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
стипендію на житло, харчування та проживання;
 медичне страхування; 
зарахування на період стажування до канадського університету;
підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного  розвитку; 
сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research  Internship.
 
Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:
1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
2. СV з описом наукових інтересів (шаблон).
3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).
 
Важливо! Екзамен з англіської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.
Всю детальну інформацію можна знайти на сайті: http://www.mitacsua.org/

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог