насайтновостьфото

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує аспірантів та викладачів взяти участь у поданні заявок на отримання стипендії ім. Лейна Кіркланда в Польщі в 2021/2022 навчальному році.

Програма фінансується з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи, а також за фінансової підтримки Національного Агентства Академічного Обміну (NAWA).

Програма передбачає 2 семестри навчання в одному з 5 польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін), 2-х тижневе професійне стажування в державних, приватних та некомерційних організаціях, а також участь в тренінгах та майстер-класах.

Для подачі заявок запрошуються кандидати, які мають намір повернутися в свою країну після закінчення стипендіальної програми, щоб реалізовувати стипендіальний проект і впроваджувати отримані в рамках стипендії знання. Докладні правила участі в Програмі Кіркланда можна знайти в Регламенті Програми.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

• економіка і менеджмент,
  • управління в бізнесі, НКО, культурі, охороні навколишнього середовища, охорони здоров’я,
    освіті,
  • державна адміністрація (органи державної влади та самоврядування),
  • право,
  • суспільні науки (соціальна психологія, соціологія),
  • політологія і міжнародні відносини,
  • охорона навколишнього середовища,
  • проблеми безпеки,
  • антикризове управління,
  • політика розвитку і гуманітарна допомога.

ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ:

• громадянство і постійне проживання в Україні (до участі в конкурсі не допускаються особи, які мають карту постійного проживання в Польщі, а також ті, хто на момент подачі стипендіальної заявки живуть або працюють в Польщі),
  • повну вищу освіту (ступінь магістра або еквівалент),
  • вік до 40 років,
  • досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки,
  • мінімум 2-річна перерва з моменту перебування на попередній закордонній стипендії, яка тривала більше 6 місяців.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ ЗА ПОСИЛЕННЯМ https://kirkland.edu.pl/

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК 1 березня 2021р.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

СТУДІЇ СХІДНОЇ ЄВРОПИ ВАРШАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує аспірантів та молодих вчених Університету взяти участь в стипендіальній програмі Уряду Республіки Польща.

Стипендії призначені для наукового стажування в польських університетах на  період із вересня 2021 року  до червня 2022 року.

Детальна інформація та перелік необхідних документів за посиланням:

Термін подачі заявок на участь в програмі: 1 березня 2021року

Комплект документів на Стипендіальну програму потрібно подати особисто або надіслати поштою до відповідного дипломатичного представництва Республіки Польща в Україні, а також на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2020 китай

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує бакалаврів,магістрів,докторів філософії та стажерів(мовне стажування) подати заявки на отримання стипендій для участі у програмах міжнародної академічної мобільності з закладами вищої освіти Китайської Народної Республіки .

Уряд Китайської Народної Республіки надає у 2021 році для українських громадян стипендії для навчання за наступними рівнями:

«Бакалавр»;

«Магістр»;

«Доктор філософії»;

«Стажер» (мовне стажування).

Заявки для участі в конкурсі прийматимуться до 5 лютого 2021 року в електронному та паперовому форматах (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах),  за  Переліком..

Докладну інформацію щодо отримання стипендій розміщено на сайті Стипендіальної Ради Уряду КНР або за покликанням та в інформаційних матеріалах Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

123456789

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує аспірантів та викладачів взяти участь у поданні заявок на отримання нагороди імені Івана Виговського та стипендій для наукового стажування.

Нагорода імені Івана Виговського – це 12-місячне науково-дидактичне стажування в шести польських університетах для кандидата в галузі гуманітарних наук.

КВАЛІФІКАЦІЯ КАНДИДАТІВ:

• набір кандидатів на нагороду розпочинається 1 грудня
  • кандидати можуть подавати заявки  до 15 лютого
  • Капітула на спеціальному засіданні приймає рішення про призначення нагороди та стажувань
  • реалізація програми в рамках нагороди розпочинається в жовтні того року, коли надано нагороду.

ОБОВ’ЯЗКИ ПОЛЬСЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

• належні умови проживання на період перебування в навчальному закладі
  • призначення в кожному з університетів наукового керівника, що займається подібною тематикою
  • надання книг університетських видавництв зі сфери зацікавлень лауреата
  • можливі заняття з польської мови

ОБОВ’ЯЗКИ ЛАУРЕАТА/СТАЖЕРА:

• 2 місяці перебування в кожному з університетів
  • лауреат зобов’язаний виступити з однією публічною лекцією та провести близько шести лекцій у навчальному закладі, котрий його прийматиме (згідно з рішенням навчального закладу)
  • звіт про стажування
  • якщо результатом перебування лауреата/стажера в Польщі стануть публікації, він буде зобов’язаний розмістити в них інформацію про Нагороду.

Детальна інформація про програму та перелік необхідних документів за посиланням https://studium.uw.edu.pl/nagrodystaze/nagroda-im-iwana-wyhowskiego/nabor-do-nagrody-im-iwana-wyhowskiego/

Заявку на участь потрібно надіслати до Східноєвропейського центру досліджень до 15 лютого 2021 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

OBTAINED RESULTS, NEW OPPORTUNITIES AND INNOVATIONS

Master in SMArt transport and LOGistics for cities

585832-EPP-1-2017-1-IT-EPPKA2-CBHE-JP

Erasmus+: КА2 CBHE