насайтновостьфото

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує аспірантів та викладачів взяти участь у поданні заявок на отримання стипендії ім. Лейна Кіркланда в Польщі в 2021/2022 навчальному році.

Програма фінансується з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи, а також за фінансової підтримки Національного Агентства Академічного Обміну (NAWA).

Програма передбачає 2 семестри навчання в одному з 5 польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін), 2-х тижневе професійне стажування в державних, приватних та некомерційних організаціях, а також участь в тренінгах та майстер-класах.

Для подачі заявок запрошуються кандидати, які мають намір повернутися в свою країну після закінчення стипендіальної програми, щоб реалізовувати стипендіальний проект і впроваджувати отримані в рамках стипендії знання. Докладні правила участі в Програмі Кіркланда можна знайти в Регламенті Програми.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

 • економіка і менеджмент,
 • управління в бізнесі, НКО, культурі, охороні навколишнього середовища, охорони здоров’я,
  освіті,
 • державна адміністрація (органи державної влади та самоврядування),
 • право,
 • суспільні науки (соціальна психологія, соціологія),
 • політологія і міжнародні відносини,
 • охорона навколишнього середовища,
 • проблеми безпеки,
 • антикризове управління,
 • політика розвитку і гуманітарна допомога.

ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ:

 • громадянство і постійне проживання в Україні (до участі в конкурсі не допускаються особи, які мають карту постійного проживання в Польщі, а також ті, хто на момент подачі стипендіальної заявки живуть або працюють в Польщі),
 • повну вищу освіту (ступінь магістра або еквівалент),
 • вік до 40 років,
 • досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки,
 • мінімум 2-річна перерва з моменту перебування на попередній закордонній стипендії, яка тривала більше 6 місяців.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ ЗА ПОСИЛЕННЯМ https://kirkland.edu.pl/

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК 1 березня 2021р.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

unnamed
СТУДІЇ СХІДНОЇ ЄВРОПИ ВАРШАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує аспірантів та молодих вчених Університету взяти участь в стипендіальній програмі Уряду Республіки Польща.

Стипендії призначені для наукового стажування в польських університетах на  період із вересня 2021 року  до червня 2022 року.

Детальна інформація та перелік необхідних документів за посиланням:

https://studium.uw.edu.pl/programy-stypendialne/program-rzadu-rp-dla-mlodych-naukowcow/nabor-do-programu-rzadu-rp-dla-mlodych-naukowcow/

Термін подачі заявок на участь в програмі: 1 березня 2021року

Комплект документів на Стипендіальну програму потрібно подати особисто або надіслати поштою до відповідного дипломатичного представництва Республіки Польща в Україні, а також на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

 

2020 китай

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує бакалаврів,магістрів,докторів філософії та стажерів(мовне стажування) подати заявки на отримання стипендій для участі у програмах міжнародної академічної мобільності з закладами вищої освіти Китайської Народної Республіки .

Уряд Китайської Народної Республіки надає у 2021 році для українських громадян стипендії для навчання за наступними рівнями:

     «Бакалавр»;

     «Магістр»;

     «Доктор філософії»;

     «Стажер» (мовне стажування).

Заявки для участі в конкурсі прийматимуться до 5 лютого 2021 року в електронному та паперовому форматах (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах),  за  Переліком..

Докладну інформацію щодо отримання стипендій розміщено на сайті Стипендіальної Ради Уряду КНР або за покликанням та в інформаційних матеріалах Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

123456789

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує аспірантів та викладачів взяти участь у поданні заявок на отримання нагороди імені Івана Виговського та стипендій для наукового стажування.

Нагорода імені Івана Виговського – це 12-місячне науково-дидактичне стажування в шести польських університетах для кандидата в галузі гуманітарних наук.

 КВАЛІФІКАЦІЯ КАНДИДАТІВ:

 • набір кандидатів на нагороду розпочинається 1 грудня
 • кандидати можуть подавати заявки  до 15 лютого
 • Капітула на спеціальному засіданні приймає рішення про призначення нагороди та стажувань
 • реалізація програми в рамках нагороди розпочинається в жовтні того року, коли надано нагороду.

ОБОВ’ЯЗКИ ПОЛЬСЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

 • стипендія 3500 злотих на місяць (якщо лауреат або стажер має науковий ступінь доктора наук або професора) або 2500 злотих на місяць (якщо лауреат або стажер має науковий титул магістра або кандидата наук)
 • належні умови проживання на період перебування в навчальному закладі
 • призначення в кожному з університетів наукового керівника, що займається подібною тематикою
 • надання книг університетських видавництв зі сфери зацікавлень лауреата
 • можливі заняття з польської мови

 ОБОВ’ЯЗКИ ЛАУРЕАТА/СТАЖЕРА:

 • 2 місяці перебування в кожному з університетів
 • лауреат зобов’язаний виступити з однією публічною лекцією та провести близько шести лекцій у навчальному закладі, котрий його прийматиме (згідно з рішенням навчального закладу)
 • звіт про стажування
 • якщо результатом перебування лауреата/стажера в Польщі стануть публікації, він буде зобов’язаний розмістити в них інформацію про Нагороду.

Детальна інформація про програму та перелік необхідних документів за посиланням https://studium.uw.edu.pl/nagrodystaze/nagroda-im-iwana-wyhowskiego/nabor-do-nagrody-im-iwana-wyhowskiego/

Заявку на участь потрібно надіслати до Східноєвропейського центру досліджень до 15 лютого 2021 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

OBTAINED RESULTS, NEW OPPORTUNITIES AND INNOVATIONS

Master in SMArt transport and LOGistics for cities

585832-EPP-1-2017-1-IT-EPPKA2-CBHE-JP

Erasmus+: КА2 CBHE

Report_Obtained results from SmaLog implementation.pdf

News  
Аbout the project

More information about the SmaLog implementation and dissemination activities can be found on the:

 

More information about the SmaLog implementation and dissemination activities by Transport systems and Logistics Department O.M. Beketov National University of Urban Economy in Kharkiv can be found on the:

 

 

 

 

 

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог