Центр міжнародної діяльності та освіти  та кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування запрошує викладачів та аспірантів взяти участь у віртуальній навчальній програмі  КОРОТКИЙ КУРС: ПРОВІДНІ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗМІНИ В БУРЕМНІ ЧАСИ.

Огляд курсу

Слухачі цього короткого курсу підвищать рівень своїх знань щодо управління змінами, що допоможе також розробляти спеціальні практичні підходи для вирішення конкретних організаційних викликів, які виникають в результаті надзвичайних обставини або умов. Буде продемонстровано як запровадити зміни для розвитку конкретної організаційної та бізнес-моделі. У якості спеціальних тем слухачі зосередяться на управлінні змінами під час військового конфлікту, а також на управлінні змінами в організаціях державного та приватного секторів у контексті потенційного членства в ЄС.

В курсі буде представлено системний та цілеспрямований огляд основних теорій управління змінами та практичних рішень, які випливають із концепцій. Завдяки проектам і командній роботі в руслі управління змінами, будуть відображені виклики в конкретному контексті рідної країн слухачів та конкретних потреб організацій, де вони працюють або прагнуть працювати.

Курс розпочнеться з самостійної роботи, під час якої кожен слухач візьме участь у віртуальних лекціях. Після цього відбудуться семінари, на яких слухачі зможуть розглянути лекції в контексті практичних ситуацій для їх кращого розуміння лекції та розробити актуальну ідею для управління змінами в Україні. Тренінг завершиться презентацією учасниками ідей в частині організаційних змін.

Дві цілі короткого курсу:

Перша ціль покликана збільшити концептуальні знання управління змінами – особливо в контексті радикальних змін у зовнішньому середовищі. 

Друга ціль полягає в тому, щоб допомогти учасникам курсу розробити конкретну ідею проекту управління змінами, яка потенційно буде реалізована в їхніх відповідних організаціях. 

Цільова група:

Особи, які приймають рішення в організаціях як приватного, так і державного сектору в Україні.

Результати навчання:

1. Глибше розуміння багатогранної природи управління змінами. 

2. Здатність розрізняти пріоритети в управлінні змінами в різноманітних зовнішніх середовищах. 

3. Підвищення потенціалу для розроблення та впровадження управління змінами в організаціях.

Середовище навчання:

Онлайн-лекції та семінари з учасниками. 

Методи навчання:

Самостійне навчання, лекції та семінари.

Теоретичні поняття: 

управління змінами, ризик, невизначеність, складність, зовнішнє середовище, цифровізація, стійкість, зелена трансформація, умови ЄС

Орієнтовний зміст модулів короткого курсу, кейси та актуальність для України

Модуль

Зміст

Актуальність для України

А: Лекції: Концептуальний огляд управління змінами. Аналіз зовнішнього середовища та організаційних потреб.

Тривалість : 5 годин

Період: Зима/ Весна 2023

Режим: Віртуальний

й

Концепція управління змінами. Роль лідерства під час кризи. Перехідний період. Трансформація. Криза. Рушійні сили зовнішніх та організаційних змін. Організаційні функції та процеси. Організаційне значення управління змінами. Цілі, завдання та критерії успіху.

Case: Change management of Ukrainian retail company during war. 

Кейс: Управління змінами в української роздрібній компанії в умовах війни.

Б. Лекції з управління змінами зосереджені на цифровізації, стійкості та розширенні ЄС.

Тривалість: 5 годин

Період: Зима/ Весна 2023

Режим: Віртуальний

Ролі та процеси в управлінні змінами в умовах цифровізації, стійкість та розширення ЄС. Обговорення кейсів щодо динаміки управління змінами. Розробка гнучкого підходу та дорожньої карти для управління змінами. Боротьба з міфами, такими як культура героїв і зміни за указом.

Кейс: Розширення ЄС: Досвід Естонії.

Додаткові кейси щодо цифровізації та стійкості.

Семінари, які стосуються конкретних потреб для розвитку України та її організацій.

С: Семінари: Розроблення проекту управління змінами. Презентація ідеї.

Тривалість: 5 годин

Період: Зима/ Весна 2023

Режим: Віртуальний

Current state and desired future state. Performance metrics. Stakeholder engagement. Assessment of risks and uncertainties. Development of countermeasures. Development and communications planning. Building the case for project and socializing change. 

Поточний і бажаний майбутній стан. Показники ефективності. Залучення зацікавлених сторін. Оцінювання ризиків і невизначеностей. Розроблення засобів протидії. Планування розвитку та комунікацій. Побудова аргументів для проекту та соціалізація змін.

Український учасник розробляє конкретні ідеї для проекту управління змінами

Для участі необхідно зареєструватися до 10 січня 2023 року за посиланням:

https://docs.google.com/file/d/1g6HHYpK8aeIfFG3swlDzwkH_us4vQ2pr/edit?filetype=msword

За додатковою інформацією звертатися до д.е.н, проф., зав. каф. Підприємництва та бізнес- адміністрування Димченко Олени Володимирівни, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Підпишись на розсилку!

сайт лого

Відправ листа на пошту:

vmz.hnamg@gmail.com

 

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог

Erasmus+ Jean Monnet Module SUTRAN

IMG 808FA27F6F0D 1

Erasmus+ ClimEd

thumbnail