Screenshot 2022 12 19 at 18.57.57

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів Навчально-наукового інституту Економіки і менеджмент взяти участь в програмі міжнародної академічної мобільності та ОТРИМАТИ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА МАГІСТЕРСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ в Міжнародному університеті туризму та культурної спадщини «Шовковий Шлях».

Міжнародний університет туризму був створений за ініціативою Президента Республіки Узбекистану Ш. Мірзійоєва, є провідним навчальним закладом, що готує кваліфікованих фахівців за напрямами – туризм, археологія та музейна справа. Однією стипендією передбачається початок навчання в лютому 2023 р., другою – у вересні 2023 р.

Враховуючи викладене, просимо Вас, ознайомитися з ДЕТАЛЯМИ УЧАСТІ та, в разі наявності зацікавленості, НАДІСЛАТИ У СТРОК ДО 23 ГРУДНЯ 2022 Р. СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНИХ КАНДИДАТІВ (за результатами попереднього відбору) на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для отримання стипендій та передачі відповідної інформації Міністерству закордонних справ.

Підпишись на розсилку!

сайт лого