2022 12 13 12.12.52

23 листопада 2022 р. Європейська Комісія оголосила новий конкурс Програми Erasmus+ на 2023 рік. З річним бюджетом у 4,2 мільярда євро, Erasmus+ продовжить надавати можливості для розвитку міжнародної співпраці у сфері вищої освіти.

У межах програми для українських університетів відкриті конкурси за напрямами КА1, КА2 та Жан Моне.

Можливості у межах напряму КА1: Проєкти академічної мобільності для студентів, випускників, викладачів та науковців для навчання за обміном, проходження практики; викладання, підвищення кваліфікації, стажування.

Термін подання заявок

Проєкти на організацію мобільності у сфері вищої освіти

23 лютого 2023 р.

Віртуальні обміни у сфері вищої освіти та молоді

26 квітня 2023 р.

Можливості у межах напряму КА2: Проєкти співпраці для розвитку інновацій та обміну успішними практиками у галузі вищої освіти, а також для співпраці між країнами-членами та країнами-партнерами програми Erasmus+.

Термін подання заявок

Партнерства співпраці у сферах освіти,

професійної підготовки та молоді, за винятком тих, що подають європейські НУО

22 березня 2023 р.

Партнерства співпраці у сфері спорту

22 березня 2023 р.

Альянси для інновацій

3 травня 2023 р.

Розробка та впровадження спільних

магістерських програм Erasmus Mundus

16 лютого 2023 р.

Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти (CBHE)

16 лютого 2023 р.

Програма «Дії та мережі Жана Моне»: модулі/кафедри/центри досконалості/мережі (українські ЗВО можуть бути заявниками/партнерами)

Термін подання заявок: 14 лютого 2023 р.

Не втрачайте унікальну можливість подати свої заявки на конкурс! Це шанс реалізувати нові проєкти та ініціативи, налагодити міжнародну співпрацю!

Детальні умови конкурсів програми Erasmus+ доступні за посиланням https://erasmus-plus.ec.europa.eu/erasmus-programme-guide

Підпишись на розсилку!

сайт лого