782D2306 40C8 4A92 B9BB 10EF7DB6AF66

 

За сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, в рамках ініціативи Український Глобальний Університет/UkrainianGlobalUniversityта в партнерстві із  CouncilforAt-RiskAcademics (СaraЦентр міжнародної діяльності та освіти запрошує викладачів та вчених, які володіють англійською мовою на рівні B2 – C2 скористатися можливістю підвищити кваліфікацію шляхом викладання та/або проведення досліджень в одному з понад 120 університетів Великої Британії - партнерів Cara за рахунок приймаючої сторони.

Анонсована можливість покликана сприяти не лише одноосібному  професійному зростанню задля розширення фахових компетенцій у відповідній галузі, а й налагодженню співпраці з університетами Великої Британії на інституційному рівні.  

У разі успішного проходження процедури відбору потенційні кандидати матимуть можливість на час воєнних дій в Україні (точний строк перебування залежить і від приймаючої сторони) пройти підвищення кваліфікації, яке передбачає  викладання, проведення наукових досліджень та налагодження співпраці з метою обміну та залучення інноваційних, освітніх та наукових світових практик. 

Відбір кандидатів та опрацювання поданих претендентами аплікаційних форм здійснюватиме «Cara» - неурядова організація, що має на меті підтримувати працівників ЗВО, які належать до категорії осіб, що перебувають в стані ризику.

Обов’язковою умовою участі у відборі є повернення після проходження стажування в Україну з метою застосування здобутого досвіду задля відбудови нашої країни.   

Заявки приймаються протягом терміну дії воєнного стану. 

Заявка за посиланням: https://www.cara.ngo/get-support/

Після відповіді на кілька коротких запитань відкриється нова сторінка з низкою питаньсеред яких «How did you hear about Cara?». Відповідаючи на це питанняслід натиснути  «Other» та вписати в пусте поле біля «please give details» таке речення: «From the Ukrainian Global University».  Це дасть змогу «Cara» оперативно відслідковувати аплікантівякі дізнались про цю можливість від «Українського глобального університету» /Ukrainian Global University та максимально швидко зреагувати на подані запити. 

Апліканти, які успішно пройдуть процедуру відбору зможуть долучитися до спільноти «Українського глобального університету» /Ukrainian Global University та в майбутньому брати участь у програмах професійного розвитку для членів спільноти. 

З докладнішою інформацією про Caraможна ознайомитися на сайтіhttps://www.cara.ngo/


Підпишись на розсилку!

сайт лого

Відправ листа на пошту:

vmz.hnamg@gmail.com

 

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог

Erasmus+ ClimEd

thumbnail