1

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує викладачів та науковців Університету розпочати підготовку до нового циклу програми «Еразмус+ на 2021-2027 рр.».

Запрошуємо долучитися всіх охочих науковців до підготовки проектних заявок!

25 березня 2021 р. Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр.!

Завдяки бюджету понад 26 мільярдів євро, нова Програма буде не лише міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною!

Для трьох сфер діяльності Програми – освіта та професійний розвиток, молодь і спорт, основними цілями будуть наступні:

сприяння академічній мобільності у сфері освіти та професійного розвитку

сприяння неформальній та інформальній навчальній мобільності у сфері молоді

сприяння навчальній мобільності персоналу сфери спорту

Разом з тим, нова Програма буде працювати для досягнення розвитку співпраці, якості, інклюзії, креативності та інновацій на рівні організацій і впровадження стратегій у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту. Крім цього, Еразмус+ на 2021-2027 рр. підтримуватиме викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму Жан Моне.

Буде також підтримано нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та Відкривай ЄС.

Детальніше про нові можливості Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр. - за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

SmaLog KA2-Erasmus+

смалог