1

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує бакалаврів, магістрів та докторантів взяти участь у поданні заявок на отримання стипендії для участі в програмі міжнародної академічної мобільності в закладах вищої освіти Королівства Саудівська Аравія.

Перелік необхідних документів:
-Диплом та документи,що посвідчують особу, легалізованими компетентними органами, визначеними навчальним закладом Королівства Саудівська Аравія;

-Довідка про несудимість.

Фінансове забезпечення що покривається приймаючою стороною:

• Медична страховка;
  • Виплата двомісячної стипендії по закінченню навчання;
  • Фінансова допомоги на придбання книг;
  • Навчальний заклад забезпечує студентові харчування за зниженими цінами;

З більш детальною інформацією можите ознайомитися на сайті Мінестерства освіти Королівства. Також додається перелік університетів до яких можна подавати заявки.

Інформуємо, що для вирішення питання отримання стипендії претенденти мають безпосередньо подавати заявки до обраного університету.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти:

каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

SmaLog KA2-Erasmus+