Результати відбору

За результатами конкурсного відбору серед студентів, аспірантів та викладачів комісією ХНУМГ імені О.М. Бекетова рекомендовано для участі у програмі академічної мобільності Erasmus + International Credit Mobility у Близькосхідний Технічний Університет, м. Анкара, Туреччина (METU) в 2016-2017 н. р.:
I семестр
  1. Анна Хахаліна – аспірантка факультету «АДОМ»
  2. Євгеній Суржан – аспірант Будівельного факультету
  3. Анна Літостанська - студентка 3 курсу факультету «ЕіП»
II семестр
  1. Микита Скляров – студент 2 курсу факультету «ЕіП»
  2. Анастасія Черкашина - студентка 3 курсу факультету «АДОМ»
  3. Юрій Вергелес – старший викладач факультету «ІМЕМ»


Збір та утилізація відходів на ринках з перехідною економікою

    

                                       

 

     WaTra 

 Збір та утилізація відходів на ринках з перехідною економікою

 
Партнери проекту:
Університет природних ресурсів та природничих наук (BOKU), Відень Кафедра водних ресурсів, атмосфери та навколишнього середовища,Інститут управління відходами ,Харківський національний університет міського господарства іменіO.M. Бекетова (ХНУМГ) Центр міжнародних відносин та освіти,  Державна установа вищої професійної освіти "Білорусько-Російський університет" (БРУ) Кафедра охорони здоров'я та безпеки людини Дрезденський технічний університет (TUD)Інститут управління відходами та циркулярної економіки
Тривалість проекту:      2/2016 – 1/2018 (24 місяці)
Мета проекту:
 Метою проекту є підтримка довгострокового процесу реформування сектора управління відходами в Білорусії та Україні шляхом зміцнення міжнародного співробітництва,  розвитку співпраці між університетами-партнерами та іншими зацікавленими сторонами
Контакти ХНУМГ ім.Бекетова:
Наталя Бібік  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Олена Чернікова Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Домашня сторінка:  http://watra.boku.ac.at

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс на здобуття стипендії Еразмус+

aristotle university-logo
Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для бакалаврів, магістрів та аспірантів ХНУМГ імені О.М. Бекетова
Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для навчання упродовж 6 місяців у першому семестрі 2017/2018 н.р.
Претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 10 лютого (включно) такі документи англійською мовою:
- CV / резюме в форматі EUROPASS,
- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті)
- Переклад оцінок (Transcript of records)
- Мотиваційний лист (Statement of purpose)
- Рекомендаційний лист
- Копію закордонного паспорту (за наявності)
- Попередній план навчання в приймаючому університеті
Процедура відбору кандидатів:
1. внутрішній відбір і рекомендація 9 студентів та 3 співробітників на конкурс отримання стипендії Erasmus+ Університету імені Арістотеля здійснюється комісією, затвердженою ректором ХНУМГ імені О.М. Бекетова;
2. подача документів рекомендованими учасниками до Університету імені Арістотеля та участь у загальному конкурсі з іншими учасниками з 9 інших українських ВНЗ.
3. запрошення, відібраним учасникам від Університету імені Арістотеля, буде надіслано на особисту поштову скриню.
 
 
Конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для викладачів
 
Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими універитетами. Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для викладачів відкритий конкурс заявок за програмою Erasmus+ на проходження стажування / читання лекцій в Університеті ім. Аристотеля (р. Салоніки, Греція). Тривалість перебування з метою читання лекцій (Teaching) – 10 днів, проходження стажування (Training) – 10 днів.
У конкурсі можуть взяти участь співробітники професорсько-викладацького і адміністративного складу всіх підрозділів нашого університету.
Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 10 лютого 2017 року (включно) такі документи англійською мовою:
- CV / резюме в форматі EUROPASS,
- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті)
- Мотиваційний лист (Statement of purpose)
- Рекомендаційний лист від завідувача кафедри
- Копію закордонного паспорту (за наявності)
-  перебування з метою читання лекцій (Teaching) потребує від кандидатів надання плану викладання ( у довільній формі)  у приймаючому університеті ( в обсязі 8 академічних годин)
- перебування з метою проходження стажування (Training) потребує попередньої домовленості з координатором приймаючого університету на рахунок тематики стажування.
 
Пріоритет буде надаватись викладачам зі ступенем кандидата, доктора наук претендуючим на вчене звання доцента, професора та з рівнем знання англійської мови на рівні В2.
Процедура відбору кандидатів:
1. внутрішній відбір і рекомендація 9 студентів та 3 співробітників на конкурс отримання стипендії Erasmus+ Університету імені Арістотеля здійснюється комісією, затвердженою ректором ХНУМГ імені О.М. Бекетова;
2. подача документів рекомендованими учасниками до Університету імені Арістотеля та участь у загальному конкурсі з іншими учасниками з 9 інших українських ВНЗ.
3. запрошення, відібраним учасникам від Університету імені Арістотеля, буде надіслано на особисту поштову скриню.
Загальна кількість відібраних кандидатів буде складати - 10 студентів та 4 співробітники з 10 ВНЗ України - партнерів Університету імені Арістотеля.
Кінцевий термін подачі документів: 10 ЛЮТОГО 2016 року!
Перелік координаторів з навчальних дисциплін за посиланням:
 З усіх питань звертатися до фахівця Центру міжнародної діяльності та освіти Троян Владислави.
Запрошуємо всіх бажаючих!

 

Лодзинський технічний університ

З 25.06.2016р. по 04.07.2016р. в рамках договору про співпрацю студенти факультету Транспортних систем і технологій за напрямом підготовки «Електромеханіка» під керівництвом асистента кафедри електричного транспорту Герасименко В.А. пройшли тижневу практику в Лодзінському технічному університеті, Польща.
Програма практики включала знайомство з лабораторною базою Лодзинського технічного університету, навчанням в Університеті, відвідання підприємства, а також мовні курси, знайомство з історією і культурою одного з найбільших міст Польщі – Лодзь.
У перший день студенти мали можливість ознайомитися з новими підходами до формування креативних ідей завдяки DesignThinking. Подібний курс викладається студентам будь-яких факультетів Лодзинського технічного університету з метою формування у студентів креативного мислення і продукування нових ідей.
Також, студенти мали можливість дізнатися більше про Лодзінський технічний університет в рамках презентації вузу і його міжнародної діяльності, яку провели представники ректорату та міжнародного офісу.
В рамках візиту також відбулася зустріч з деканом Механічного факультету –паном Лукашем Кочмареком. Під час зустрічі з деканом факультету студенти мали можливість не тільки почути відповіді на питання які їх цікавлять, а також дізналися про можливості подальших практик, і навчання на факультеті в новому навчальному році.
Крім того, у студентів була можливість ознайомитися з діяльністю однієї з найбільших компаній на території міста Лодзь -Bosh. На території якої студентам розповіли про історію розвитку заводу в місті Лодзь і ознайомили з технічними процесами повного циклу збору пральних машин.
Культурна програма включила екскурсію до столиці Польщі – Варшаву, відвідування Музею міста Лодзі, музею Каналізації, прогулянку по Старому місту.
За результатами практики всі учасники отримали сертифікати.
 
Також, директор центру міжнародної діяльності та освіти Бібік Н.В. зустрілася з колегами з Лодзинського технічного університету. В рамках зустрічі обговорювалися можливості подальшої співпраці, встановлені домовленості про можливість навчання українських студентів на безоплатній основі на семестр, а також отримана попередня інформація про виділення гранту на академічну мобільність в рамках програми кредитної мобільності за програмою Еразмус + на наступний навчальний рік.
Відгуки студентів 4 курсу факультету "Транспортних систем і технологій" про проходження практики в Лодзинському технічному університеті, Польща.
 
Izotov
Kutoviy
Okrutniy
Shalimov
Vereninov
Ви тут: Home Міжнародне співробітництво Україно-Польський культурно-освітній центр Про проект Международное сотрудничество