П'ятниця, 01 червня 2018 12:07

Літня школа про принципи зеленої демократії

(0 votes)

Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine запрошує до участі в першій українській “Зеленій академії” — літній школі про принципи зеленої демократії та їхній потенціал для України.

Школа відбудеться 13—19 серпня 2018 року в Карпатах.

Подавайте заявку на участь до 15 червня за посиланням

І. Що:

“Зелена академія’18” — це 7-денний тренінг про зелену демократію.

Зелена демократія — суспільство, що підтримує принципи гендерної рівності, демократії участі, екологічності та соціальної справедливості.

На школі говоритимемо про таке:
1. чому важливо одночасно прагнути екологічності, гендерної рівності та демократії участі, та як цього досягнути;
2. як зробити свої проекти дружніми до довкілля та відповідально використовувати ресурси;
3. як переконливо працювати із владою та партнерами, разом досягаючи сталих змін;
4. як забезпечити дієву рівність прав та взаємну повагу у команді та/чи громаді; та
5. як знаходити порозуміння в обговоренні складних суспільних і політичних тем.

ІІ. Для кого:
Запрошуємо агентів та агенток суспільних змін з усієї України, яким цікаво більше дізнатися про зелені принципи та застосовувати їх у своєму професійному житті.
Чекаємо на активістів/-ок, дослідників/-ць, журналістів/-ок, політиків/-инь, державних службовців/-иць, студентів/-ок та інших небайдужих.

Відбір учасників/-ць до “Зеленої академії” не залежатиме від віку, гендеру, етнічності та інших особливостей, а також попереднього досвіду співпраці із Фондом. Ми схвально ставимось до громадян/-ок інших держав, що тривалий час працюють в Україні та на її користь.

ІІІ. Важливе:
Подати заявку на участі у школі можна до 15 червня 2018 року, 23:59. Участь у “Зеленій академії” є безкоштовною. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі.

Ми оберемо 25 учасників/-ць. Про результати відбору повідомимо на початку липня 2018 року.

Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання. У разі виникнення запитань чи коментарів, пишіть нам на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Read 98 times Last modified on П'ятниця, 01 червня 2018 12:11
Ви тут: Home Літня школа про принципи зеленої демократії