Четвер, 17 травня 2018 20:57

(0 votes)
Центр Європейських регіональних і локальних досліджень (EUROREG) при Університеті Варшавському оголошує про прийом заявок на стипендію для участі в конференції «International Network for Urban Research and Action INURA 2018».
Про конференцію:
  • дата і місце проведення: 23-27 червня 2018 року (Польща, Варшава);
  • основна тема: Footloose Warsaw. Towards a walkable urban theory;
  • робоча мова конференції — англійська;
  • докладніше про конференцію — офіційний сайт.
Про стипендію:
  1. Стипендія покриває вартість участі в конференції, ночівлю у Варшаві (5 ночей), проїзд до Варшави і добові на обіди поза рамками програми конференції.
  2. Брати участь можуть тільки студенти університетів з Білорусі та України (принаймні одна стипендія буде виділена для представника кожної з країн).
  3. Стипендія буде видана на конкурсній основі.
  4. Докладніше про стипендію — офіційний сайт.
Умови участі:
  1. Заявки повинні містити:
  • короткий життєпис англійською мовою, що пояснює, яким чином участь конференції INURA допоможе учаснику або учасниці розвинутися академічно і професійно (200-500 слів);
  • CV англійською мовою (максимум 2 сторінки).
  1. Заявки надсилати Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У заголовку листа зазначити: «Scholarship for INURA 2018 conference».
  2. Крайній термін подачі заявок — 30 травня 2018 року (включно).
Інформація про переможців буде опублікована 1 червня 2018 року: на сайті EUROREGв групі Facebook, а також через пошту.

Read 408 times
Ви тут: Home Стипендія для конференції «International Network for Urban Research and Action INURA 2018»