Вівторок, 13 лютого 2018 21:26

(0 votes)
Уряд Словаччини виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців. Стипендії виділені в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки.

Термін прийому заявок - 23 березня 2018 року.
Стипендія забезпечує:
- безкоштовне навчання;
- виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
- проживання у студентських гуртожитках.
Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви.
Заповнена аплікаційна форма та інші необхідні документи подаються у 2 примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий - копії). Пакет документів надсилається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті.
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,
Міністерство освіти і науки України,
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,
Примітка: “Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2018”.
У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа “Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2018”.
Докладніше про програму стажування - за посиланням.

Read 254 times
Ви тут: Home ВИКЛАДАЧІВ ВИШІВ, СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ З УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ ДО ВНЗ СЛОВАЧЧИНИ