Вівторок, 21 листопада 2017 09:04

Матеріали презентацій з Міжнародного інформаційного тижня програми Еразмус+ в Україні (6-10 .11.2017) Featured

(0 votes)

З 6 по 10 листопада 2017 р. у м. Києві відбувся Міжнародний Інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+, що об’єднав представників закладів вищої освіти з різних регіонів України.

Організаторами заходів у рамках Інформаційного тижня Програми Еразмус+ виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Німеччина, Сполучене Королівство), Національним Еразмус+ офісом у Казахстані та закладами вищої освіти – Київським національним лінгвістичним університетом, Університетом «КРОК», Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Київським університетом імені Бориса Грінченка, Національним транспортним університетом.

До вашої уваги корисні матеріали та посилання на ресурси за різними напрямами програми Еразмус+ за посиланням

Read 376 times
Ви тут: Home Матеріали презентацій з Міжнародного інформаційного тижня програми Еразмус+ в Україні (6-10 .11.2017)