Вівторок, 20 червня 2017 06:20

Стипендії Copernicus

(0 votes)
daad-300x159
Copernicus, некомерційне студентське об ’єднання, що з 2000 р. щосеместрово надає стипендії студентам зі Східної Європи для навчання в Гумбольдтському університеті Берліна, шукає студентів та студенток з добрим знанням німецької мови, які беруть активну участь в розбудові громадянського суспільства та мають бажання провести семестр у Німеччині. Стипендіати живуть у приймаючих родинах, отримують підтримку персонального куратора та щотижня зустрічаються зі студентами спілки під час культурних заходів. Також стипендійна програма включає в себе короткий семінар та практику наприкінці семестру.

Кінцевий термін подачі документів: 01 вересня для наступного літнього семестру (навчання починається першого квітня).

Подальшу інформацію про стипендію та вимоги до необхідних для подання документів можна знайти за посиланням www.copernicus-stipendium.de
Read 168 times
Ви тут: Home Стипендії Copernicus